Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párommal még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párommal még mindig gyakran összejárunk, csak a szex kedvéért. A héten találkoztam egy fiúval, aki, mint kiderült, az exem egyik haverja, aki nem olyan rég költözött a falunkba. Most épp utálják egymást, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, a volt párommal évfolyamtársak vagyunk. Találkoztam ugye az egyik haverjával, amit ő megtudott.Rámírt msn-en, kérdeztem tőle hogy jó-e a kedd, amit begbeszéltünk, és akkor elkezdte nekem írni, hogy én hülyének nézem meg hazudtam neki meg ilyenek.Nem is tudtam hogy jóban vannak, de ha tudtam is volna, akkor is...már nem vagyunk együtt,és folyamatosan kötöszködik velem, tiszta flegma meg minden, olyan, mintha féltékeny lenne. Most kedden találkoztunk volna, szeretnék vele beszélni, de nem merek ráírni msn-en, mert mi van ha megint kötöszködős"kedvében"lesz? Mit tegyek? Előre is köszönöm!
2010. febr. 7. 17:20
1 2 3
 21/25 LN09 ***** válasza:

Mi köze van ennek a faluhoz? Mindegy, nem is érdekel!

Akkor nem tudom, hagyd, hogy egész életen át szenvedj tőle, mert falu... és mindeki megtud mindent.


Sajnálom, de ha ennyire ilyen vagy akkor ne csodálkozz, hogy ez van!

Akkor azt is tudja az egész falu, hogy össze akartál jönni a haverjával.


Mindegy! Te tudod, de ha nem lépsz nagymama korodban is uralkodni fog rajtad.

2010. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Lelki szemeim előtt látom, ahogy Marika néni kihajol az ablakon, és Józsi bácsi felé ordibálja: Te Jóska, mi történt! Hát nem letiltotta msn-en a Gizike a Pityukát? Mekkora égés lol!


A volt pasidnak kell egy luk amit betömhet. Így van kibe beleélveznie meg még bűntudata sincs, mert te szívfájdalom nélkül kefélsz vele, annak ellenére hogy kidobott valami miatt, ami mégsem lehet olyan komoly, ha keddenként ráér a bugyidban matatni, ostoba liba.

2010. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Jajj...jó most ne azon témázzunk hogy én lefekszem a volt barátommal...Amúgy...nem a szomszédnéni kihajol az ablakonra gondoltam, persze nagyon szellemes volt, csak azért mi fiatalok is sokan ismerjük egymást, és mindenki mindenkinél fent van msn-en, de mind1, kötöszködni nem kell, akkor nem kell válaszolni!:)
2010. febr. 7. 19:46
 24/25 LN09 ***** válasza:

De te most végülis milyen tanácsot vársz?

Mert elmondtuk, hogy hagyd ott mindkettőt, és keress egy másik fiút.

A volt pasid meg állandóan kötözködik... Mondd meg neki, hogy hagyjon békén, mert már nem jártok, és ezentúl nem fogsz vele lefeküdni. ( Mert ha továbbra is folytatod, ne csodálkozz... ) Ha ezek után is piszkál, akkor szólj szüleidnek.


Ezen kívül nem nagyon van más válasz, és más se fog nagyon mit tudni tanácsolni, max. kapsz 1-2 szép választ, mint amit elöttem is írtak.

Ennyi! Ezen nincs már mit beszélni!!!

2010. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 LN09 ***** válasza:

Amúgy nekem is van egy csomó ismerősőm msn-nen, de attól mert letíltanék valakit, az nem jelentené azt, hogy a másik megtudja. Kötelező a volt pasiddal beszélgetni? NEM! Akkor mi a gond!

Nagyon túlliheged ezt a dolgot!


Valóban nem az a téma, hogy lefekszel volt pasiddal, de akkor ne várj csodát, hogy bárki is ezentúl szóba áll veled, mert ugyanúgy ezt is megtudhatja az egész falu, és akkor pláne nem kellesz majd senkinek.


Utolsó voltam.

2010. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!