Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párommal még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párommal még mindig gyakran összejárunk, csak a szex kedvéért. A héten találkoztam egy fiúval, aki, mint kiderült, az exem egyik haverja, aki nem olyan rég költözött a falunkba. Most épp utálják egymást, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, a volt párommal évfolyamtársak vagyunk. Találkoztam ugye az egyik haverjával, amit ő megtudott.Rámírt msn-en, kérdeztem tőle hogy jó-e a kedd, amit begbeszéltünk, és akkor elkezdte nekem írni, hogy én hülyének nézem meg hazudtam neki meg ilyenek.Nem is tudtam hogy jóban vannak, de ha tudtam is volna, akkor is...már nem vagyunk együtt,és folyamatosan kötöszködik velem, tiszta flegma meg minden, olyan, mintha féltékeny lenne. Most kedden találkoztunk volna, szeretnék vele beszélni, de nem merek ráírni msn-en, mert mi van ha megint kötöszködős"kedvében"lesz? Mit tegyek? Előre is köszönöm!
2010. febr. 7. 17:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
én is falusi vagyok, de ezzel télleg a vidéket égeted, hogy szexelsz a volt pasiddal, aztán a legjobb haverjával...
2010. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De...nem tudtam hogy a haverja...de akkor is, ha tudtam volna...tulajdonképpen semmi köze már hozzám.
2010. febr. 7. 17:30
 3/25 LN09 ***** válasza:

Szerintem keress egy 3. fiút, aki tuti egyik fiúnak sem a haverja.

Biztos neked sem esne jól, ha összejönnél egy pasival, aki a volt nőjét dugja. Nem?

2010. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Őszintén...A volt volt párom, még előtte, ő is ebben a faluban lakik, és a legjobb barátnőmmel jött össze 2 hónappal a szakításunk után, és őszintén, engem már nem érdekel. Már semmi közöm nincs hozzá, azt csinál amit akar.
2010. febr. 7. 17:37
 5/25 LN09 ***** válasza:

Ez lehet, hogy így volt, de most nem a volt párodról van szó... Az új pasi ezek szerint ezt nem tolerálja. Én nem is értem, hogy ha már nem vagytok együtt, minek kell összejárni szexelni. Az már nem olyan.


Szerintem akkor is hagyd ezt a pasit, mert ha már elején ilyen a dolog, abból jó nem lesz. Különben is falu... Mindenki ismer mindenkit, és mindenki tud mindenkiről mindent. Utáltam falun lakni.

2010. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha már nincs semmi, illetve nem köt semmi a volt barátodhoz akkor nem értem mi a probléma... Döntsd el, hogy őt vagy az új srácot akarod, de én a helyedben mindkettővel felfüggeszteném a kapcsolatot, jól már úgysem jöhetsz ki belőle. Az exeddel ne járj össze, ha most féltékeny, akkor még szeret téged, vonzódik hozzád, ebben az esetben pedig a csupán szexuális kapcsolatba ő lehet hogy többet képzel bele bármit is mond, és így mindig is "útban lesz" sosem fogsz tudni miatta tovább lépni. Lehet nem is azzal van a baja, hogy pont egy haverjával találkoztál, hanem magával a ténnyel, hogy valakivel randizol...
2010. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Menjetek el a maúnika showba......


Én is falusi vagyok, de sosem értettem hogy emberek hogy képesek ilyen cigány színvonalon élni, mint azt ti is reprezentáljátok. Pf

2010. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egyikkel se kéne taliznom tovább. De azt nem hiszem hogy szeret, hiszem több mint 2 év után tett akkor ki, teljesen minegy mi miatt, vagyis nem, csak égő, nem én rám nézve, hanem őrá. Szóval...tényleg nem hiszem hogy szeretne.
2010. febr. 7. 17:44
 9/25 LN09 ***** válasza:

Pont ezt mondjuk, hogy hagyd mindkettőt.

Jesszus! 2 év után csak úgy kivágott mint a taknyot, és te még összejársz vele??? Gyönyörű. Igen, ez nem szerelem, csak kihasználja, hogy te oda adod magad neki.


Nincs kötöttség, de azért a szex megvan! Persze, hogy cirkuszol, mert ha összejössz azzal a pasival akkor neki nem lesz kivel szexelnie, keresnie kell egy másik csajt...

2010. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát igazából..választás előtt állt...én vagy...valami más...és hát neki az a valami más kicsit fontosabbnak tünt. És csak azért járok vele össze, mert a szex mindig jól ment közöttünk. Dehát gondolhatja, hogy egyszer úgyis találok valaki mást, már az első alkalommal le lett szögezve hogy csak addig.
2010. febr. 7. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!