Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párommal még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párommal még mindig gyakran összejárunk, csak a szex kedvéért. A héten találkoztam egy fiúval, aki, mint kiderült, az exem egyik haverja, aki nem olyan rég költözött a falunkba. Most épp utálják egymást, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, a volt párommal évfolyamtársak vagyunk. Találkoztam ugye az egyik haverjával, amit ő megtudott.Rámírt msn-en, kérdeztem tőle hogy jó-e a kedd, amit begbeszéltünk, és akkor elkezdte nekem írni, hogy én hülyének nézem meg hazudtam neki meg ilyenek.Nem is tudtam hogy jóban vannak, de ha tudtam is volna, akkor is...már nem vagyunk együtt,és folyamatosan kötöszködik velem, tiszta flegma meg minden, olyan, mintha féltékeny lenne. Most kedden találkoztunk volna, szeretnék vele beszélni, de nem merek ráírni msn-en, mert mi van ha megint kötöszködős"kedvében"lesz? Mit tegyek? Előre is köszönöm!
2010. febr. 7. 17:20
1 2 3
 11/25 LN09 ***** válasza:

Oké, hogy ezt ti megbeszéltétek, de amikor jön egy 3. személy akkor ő erről nem tud, hogy még összejártok, és csak addig amig ki nem alakul a dolog.


Szerintem ne csodálkozz ha a 3. kötözködős, meg olyan amilyen... Senki nem szeret 3. lenni és igaza van ha többet nem akar veled talizni, mert nem tud benned megbízni. Mindig ott lesz, hogy attól tart még összejártok az exeddel.

2010. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy ő nem akar velem talizni, a volt barátom kötöszködik mindig, folyamatosan. A költözködős gyerekkel meg nemfog kialakulni köztünk semmi
2010. febr. 7. 18:01
 13/25 LN09 ***** válasza:

Akkor most mi a kérdésed? Eddig az volt a gond, hogy a pasi kötözködött, és te nem mersz ráírni msn-en.

Én már nem értelek, de mindegy is.


Ha egyiktől sem akarsz semmit, akkor egyikkel se foglalkozz. Mi köze van az exednek hozzád? Pláne, ha ilyen f@sz módon hagyott ott???

2010. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Igen..az a bajom.
2010. febr. 7. 18:06
 15/25 LN09 ***** válasza:
Most mi igen?
2010. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy a volt pasim folyamatosan kötöszködik...
2010. febr. 7. 18:09
 17/25 LN09 ***** válasza:

Akkor jelentsd fel, vagy beszélj a szüleivel.

Ha nem találkoztok, nem tud kötözködni.

2010. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
De tud...Msn-en...
2010. febr. 7. 18:19
 19/25 LN09 ***** válasza:
B@szki, töröld vagy tíltsd le! Ne legyél ennyire gyerekes!
2010. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
A tiltás a gyengék módszere. És...falu...3 perc alatt megtudja.
2010. febr. 7. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!