Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit akar a lány valójában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar a lány valójában?

Figyelt kérdés

Volt(?) egy nagyon jó "barátom", lány. Először nekem nem igazán jött be, de valahogy mindig nagyon jól elvoltunk egymással. Aztán észrevettem, hogy szinte állandóan együtt vagyunk, mindig egymással akarunk lenni.

Volt egy buli, amit végigtáncoltunk, aztán hazakísértem, még beszélgettünk, és csókkal váltunk el. Másnap hívott is, hogy talizzunk. Ott elmondta, hogy kedvel, szeret és vonzódik is hozzám, de "barátként" akar, mert úgy soha nem veszít el engem. (A "barátság" rész 1,5 évig tartott) :S Időt kértem, kb. 2hete nem beszélünk. Mit csinálhatnék? 5letek? Nagyon szeretem!


2008. aug. 20. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Most mit akar a lány valójában?"

na ez az, amit férfiember sose fog megérteni.

de a konkrét kérdésre a válasz, hogy ülj le vele beszélni erről, hogy te mit akarsz, meg ő mit akar. ha úgy érzed, neked több kell, kevesebb nem elég, ő pedig ezt nem tudja megadni, akkor vége lesz a barátságotoknak is, vagy te ott fogsz szenvedni mellette évekig.

ebben az utóbbi esetben különösen finom lesz az olyan szituáció, amikor majd a te válladon sirja ki a bánatát, hogy milyen szemét vele a pasija.

amelyik férfitársam már átélt ilyet, az pontosan tudja, hogy ilyenkor kisbaltával szét tudnánk verni az imádott nő fejét, hátha akkor észrevesz :D

2008. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Barátság tovább nem mehet, az biztos. Nem vagyok bohóc... Az anyja azt mondja, a lány isszenved, mert szeret. De fél, ha kapcsolat lesz ebből, elveszíthet... Nem is értem, mi van! Valahová ebből az állapotból lépni kell.

Beszélgettünk is, de ő nem akar kapcsolatot, ezért kértem időt.

2008. aug. 20. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, en lany vagyok. Es nekem volt (van) ilyen szitum amit az elozo hozzaszolo irt. Mit ertek pl en lany ez alatt?? H az illetot baratkent tudom elkepzelni. Tehat aranyos, meg jol el tudok vele beszelgetni, de vmi miatt nem szeretnem h tobb legyen. ezt nehez elmagyarazni h mi az a vmi. Es igen nem szep dolog, de en is pont ennek a vkinke a vallan sirtam ki magam amikor a pasim bunko modon dobott. A baj h mi csajok ilyenkor bele sem gondolunk h kest vagunk a srac szivebe.. es igy olvasva fiu szemszogbol tenyleg nem fair a reszunkrol.
2008. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet h erzelmileg most olyan allapotban van h senkivel sem akar kapcsolatot, legalabbis komolyabbat. es ha veled bele kezdene barmibe is, es mondjuk az o felelmei miatt vmi nem mukodne akkor fel h a baratsag is megsuznik koztetetk es nem szeretne elvesziteni mint jo baratot. Szerintem nincs magaval tisztaban. Hagyj neki egy kis idot, de inkabb ne adj neki hataridot csak vedd lazan a dolgokat. Lehet az is h feszelyezve erzi magat h eddig baratkent mindent megbeszeltetetek es ha tobb lenne koztetek fel h ez a resze a baratsagnak elmulna.
2008. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nézd, ha úgy érzed, hogy barátság már semmiképpen nem lehet köztetek, akkor mondd meg ezt is a lánynak. hogy nagyon szereted, de nem tudnál csak a barátja lenni, és igy mindenképpen elveszit, és ha ő is szeret, akkor próbáljátok meg, sokat nem veszithettek.
2008. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!