Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátai fontosabbak vagy én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátai fontosabbak vagy én?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátom a barátainál volt és elég sokat ivott. Nekem azt mondta 9re jön értem hogy menjek vele.Eljött az egyik barátjával (nem ő vezetett) mikor odaértünk már nem akart bemenni azt mondta hogy menjünk nálunk.Úgy is volt elmentünk náluk, aztán bealudt mert sokat ivott. Aztán hazajöttem.De aztán kiderült hogy ott volt az egyik volt barátnője.Szerintetek miért nem mondta hogy menjek korábban?És már mikor én ott voltam miért nem akarta hogy bemenjek?Szerintetek?
2010. febr. 7. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
van szád??? akkor kérdezd meg!!! -.-"
2010. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert egcsalt a volt csajával:S
2010. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!