Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátai fontosabbak mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátai fontosabbak mint én. MiérT?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal 1 éve vagyunk együtt.. Eleinte minden szép és tökéletes volt..mindig velem akart lenni... ezzel nem is volt semmi gond.. csak annyi hogy a barátai papucsnak tarották ezért..sosem tiltottam meg hogy a barátaival legyen.saját döntése volt...A lényeg..most hogy eljött a nyár.. félek vele elmenni akárhova is... mindig megy a haverok után.. engem otthagy.. volt hogy buliba is otthagyott...akkor nagyon csunyán összevesztünk..utána bocsánatot kért..de azóta ugyanugy folytatódik minden.. ha hívják megy.. az nem érdekli hogy egyedül maradok...de ő menni akar.. A másik idegesítő szokása, hogy más lányoknak irogat...Megkérdezi hogy van-e barátja meg ilyenek.. Lehet hogy túldramatizálom..de ez kegyetlenül zavar.Meg ma is írt 1 csajnak..azt kb 1x beszéltek.....Miért csinálhatja ezeket?.. :///...
2011. aug. 17. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
3%

Minden épeszü férfinak fontosabbak a barátai, akinek meg nem, az a saját kárán megtanulja, hogy igenis legyenek fontosabbak a barátai.(Mint pl. én is :D ) És minden épeszü nő elfogadja ezt.

A nők jönnek-mennek, a barátok örökre melletted állnak.

2011. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te is tudod a választ. ez a srác már nem szeret téged, vagy legalábbis nem úgy ahogy az elején.

szerintem csak pocsékolod az idődet ha továbbra is vele maradsz.


persze nem könnyű, de szerintem te is tudod, hogy mi a helyes lépés.márha tényleg ilyeneket csinál

22/f

2011. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Legyenek fontosabbak.. de ne hanyagoljon.!!!!

Hát nemtudom. minden nap átjön.. így szeretlek úgy szeretlek.... soha nem kéne más stb... nemértem mi van vele... :S :S mert ha szólok h ne beszélj más lánnyal..akk én vagyok a bunkó, mert ő már nem nézhet rá senkire se mert féltékeny vagyok.. hát ha ieneket kérdez tőlük akkor szerintem van miért ://// vagy már nincs.. nemtudom :S

2011. aug. 17. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha vitatkoztok állj ki rendesen magadért, hiszen igazad van, ne engedd, hogy felülkerekedjen ilyen buta érvekkel, hogy "már rá se nézhet más lányra". Igenis lehet erre olyat felelni, hogy ne neki álljon feljebb. Ugyan ez igaz a barát kérdésre is.


Ha nem érti meg többszöri próbálkozásra sem, nem árt ha hanyagolod kicsit, hogy átérezze a helyzeted.

2011. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem se szeret már. csak azért van veled, hogy ne legyen egyedül. és azért mond szépeket, hogy ne pattintsd le. pedig szerintem azt kéne, ha nem hajlandó változni
2011. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ariadne13 ***** válasza:
szerintem hülyít.
2011. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Mi az hogy legyenek fontosabbak? ne hagyd magad szerintem donbd ki nem is a barátai miatt hanem hogy nőknek irkál na azért... de amúgy is szerintem ne a barátok legyenek az elsők mert este nem melléjük fekszik az ágyba és nem őket fogja elvenni
2016. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!