Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom rettenetesen egoista,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom rettenetesen egoista, azt hiszi, hogy csak körülötte forog a világ. Mit tegyek, hogy az én véleményem is számítson, és figyeljen az én ötleteimre is?

Figyelt kérdés
A helyzetet bonyolítja,hogy babat várok,és mindent rámken ha veszekszünk az egoja miatt,szerinte a terhesség miatt van,de ez már jóval elotte hónapokkal kezdődött.
2008. aug. 20. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

háááttt...

azt hiszem nem a megfelelő emberrel élsz együtt...

ha tudtad, h ilyen sztem nem szabadott volna babát vállalnod tőle.

ha ilyen önfejű bunkó, akkor marad a szakítás... én biztos nem bírnék együtt élni egy ilyen emberrel...

2008. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy akár a baba, akár más miatt van - neked ez fontos, és nem fogadod el hogy minden őróla szól.

Ha pedig nem változtat, akkor veszélybe kerül a kapcsolatotok.


Egyébként ezt szerintem is előre kellett volna tisztázni.

2008. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a gond,hogy amikor megismerkedtünk még nem volt ilyen,vagy legalábbis jól titkolta,de már az anyja is kioktatta,hogy viselkedjen normálisan velem,de nemsok a változás..szeretem,de néha tényleg kibírhatatlan..
2008. aug. 20. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszéljétek ezt meg.Mondd meg neki,hogyha nem változtat X időn belül,akkor elválnak az útjaitok,mert ez így neked sehogy sem jó.Ezt határozottan mondd el neki,hogy lássa komolyan gondolod,hátha észbe kap végre,hogyha így folytatja,elveszíthet titeket.
2008. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szar ügy,ismerem a helyzetet,csak nekem apukám ilyen,anyu is nagyon szenved ettől,még néha szabályosan lenézi,hogy anyu ezt nem tudja megcsinálni,mindenér anyu a felelős,ő semmiben sem hibás,és mindent csak ő tud jól csinálni.Szerintem az ilyen ember nem igen tud megváltozni,ettől a tulajdonságától elkell határolnod magad,nem szabad magadra venned,hagynod kell a salyát levében főni,hidd el ő néha jobban szenved a salyát egoizmusa miatt,mint te.Ne stresszeld magad,és ha minden másban egyet értettek,akkor ezzel együtt lehet élni.Csúnya példa de ez olyan mint a cukor betegség,sokkal óvatosabbnak kell lenni,mintha egészséges lennél,de együtt lehet élni vele,meg lehet tanulni
2008. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.azt hiszem meg kell tanulnom ezen rossz tulajdonságával élnem,ahhoz túlságosan ragaszkodom hozzá sajnos vagy nem sajnos..
2008. aug. 20. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

arra fogod, h ragaszkodsz hozzá, és ezért a faszságért képes vagy elbaszni a saját és gyermeked életét is??!!!

gratulálok, ez felnőtt, érett, mi több, felelősségteljes gondolkodás...

ezek után nem hiszem, h téged sajnálni kéne, de azt a szegény kis életet azt nagyon sajnálom, mert nem tehet róla milyen szülei vannak...

2008. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azért teheti meg mert ragaszkodsz hozzá.

Azért, mert tudja, hogy bármit csinál, téged nem veszít el. A gyerek egy újabb ürügy és kapocs amivel zsarol téged, lehet (valószínű) egyébként nem is érdekli.

Az életed kiszámítható innentől: otthon maradsz, elhízol, eligénytelenedsz és már azért sem fogsz tudni kitörni mert más rád sem fog nézni. Őneki otthon leszel, bármit tesz, te meg fogsz bocsátani mert nem tudsz mást tenni.

Ő meg közben haverozik és csajozik. Ha ez neked nem tetszik, előbb-utóbb kezet is fog rád emelni.


Ez a tipikus magyar átlagsztori.


Hogy lehetsz ilyen felelőtlen hogy gyereket vállaltál?


Sokkal jobban jársz ha hazaköltözöl a szüleidhez és elfelejted őt.

2013. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!