Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor a bnöm ölelget észrevesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a bnöm ölelget észreveszi hogy pont merevedésem van? Vagy nem tünik fel neki? Ez ciki? Azt hiszi a szexre gondolok csak?

Figyelt kérdés
Csak mert néha ugy magához ölel, hogy szerintem biztos érzi, és ez baj?
2008. aug. 20. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy lenne ebben bármi ciki. sőt talán a lány örül is neki h izgalomba tud hozni. hidd el ha zavarná elkezdene mozgolódni arrébb mászna. de ha zavarná az is max azért lehetséges mert még nem volt ien érzése tapasztalata és talán kicsit nem tud mit kezdeni a helyzettel.. ha nem rég óta vagytok együtt esetleg a lány szűz akkor lehetséges h zavarja de ez is csak azért mert szokatlan neki és amit fentebb írtam még nem tudja mit kezdjen a helyzettel :)
2008. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tuti h örül neki:)))
2008. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyonjó érzés, és nem tudom, miért lehetne zavaró:) Szerintem ez egyfajta elismerés, vagy bizonyítod a szerelmed...hogy mennyire tetszik ő neked!

De ha látod, hogy furcsán érzi emiatt magát, akkor magyarázd el neki, hogy erről nem tehetsz, és ez az ő érdeme...:)

2008. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én csaj vagyok,és tök jól esik,ha megcsókolom a barátomat,és érzem,hogy ettől máris áll neki,ez jó érzés,ez a lányt önbizalommal tölti el
2008. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Cija!Én,mint lány írom neked:nagyon jó érzés az,mikor érezzük,hogy a párunkat felizgatukk.Nekem isteni.Pl mikor az ölében ülök,vagy csak simán magához ölel,totál érzem neki.Egyszer meg is említettem neki hogy:"Hmmmm...szivem ez nem a slicc volt,ugye?":D

hát ne is mondjam,hogy smárolt le ez a kérdés után....azt hittem,hogy menten letépi rólam a ruhát,és tudod:MARHÁRA TETSZETT!!!XD

ay

2008. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sorry:felizgattuk XD
2008. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki:) Imádom, amikor érzem a barátomon, hogy izgalomba hozom:P És amúgy is, ez teljesen természetes:)
2008. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is lány vagyok és én is imádom amikor ölelkezünk és csókolózunk és érzem ha a barátomat máris izgalomba hoztam ilyenkor még provokálom is direkt :P
2008. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!