Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos hát kezdem ott,hogy 3 hónapja van egy kapcsolatom.Nagyon szeretem a párom,szerelmes vagyok belé,nem ez az első alkalom,hogy "járunk",de így alakult,és most úgy tűnt minden jó lesz.Azonban 1 hete körülbelül hihetetlenül megváltoztam,egyszerűen nem ismerek magamra.Nem érzem magam se jól se rosszul,örökké lehangolt vagyok és érzelmileg is hullámvölgyekben járok.2 hete szedem az első levél [Harmonet] fogamzásgátlómat,már csak ez az egy tippem maradt,hogy emiatt.Kb. 1 hete a hangulatváltozásaim kezdetekor egészségügyi problémáim is voltak [nem menstruációra gondolok itt],és elég hosszan tartó folyamat míg meggyógyulok,mivel "ott lent" van az a dolog.Emiatt egy ideje szexuális életünk sincs,és erre is tippeltem már,hogy ez is közrejátszik abban,hogy így megváltoztam rövid időn belül.Egyszerűen tanácstalan vagyok magammal szemben,teljesen elvesztem,nem érzem magam senkinek,és egyszerüen nem tudom,hogy mi lehet az oka.Csak a ti segitségeteket tudom már kérni,mivel ez már teljesen kikészit,és nem csak engem,hanem a páromat is,többször felmerült a szakítás kérdés,de én nagyon szeretem őt,és ő is engem,csak egyszerűen nem értem mi ez.Várom a segítségeteket :(
2008. aug. 20. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam, hogy szerintem a tabletta. A fogamzas gatlo ugyanis hormon tartalmu es lehet nem olyan nagy mennyisegben tartalmaz a mai tabik nagy resze....megis eppen eleget ahoz, hogy kedvetlen esetleg atmenetilag fapina legyen az ember lanyabol.

En is depis voltam meg hat a szexualis etvagyam is lenyegesen csokkent mikor szedtem a bogyot.

Sokkal jobb, amiota nem szedem.

Ha a fiu szakitani akar veled mert erzelmi hullamvolgybe kerultel....akkor az o reszerol nem tombolhat tulzottan a szerelem. Eleg lehangolo.

2008. aug. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,a fiú részéről meg nagyon is tombol,én akartam vele szakítani amiatt,hogy ne legyen együtt egy ilyen "fapinával" :( Már csak azt várom,hogy lemenjen az első levél,azonnal abbahagyom.MÉgegyszer köszi :)
2008. aug. 20. 02:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tabletta mindenkinél okoz ilyen lelki panaszokat az elején, de nem szabad abbahagyni emiatt! Nekem is volt az elején ilyen időszakom és túl kell rajta lendülni! Gondolj bele, utána már nem kell állandóan gumira költeni, mert nincsenek kellemetlen percek miatta! Ha pedig szeret a barátod meg fogja érteni, te pedig legyél egy kicsit türelmes magaddal szemben!
2008. aug. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Harmonet betegtájékoztatója írja is lehetséges mellékhatásként a depressziót. A nőgyógyász meg tudja mondani, mennyire valószínű, hogy az első hónap után elmúlik. Lehet, hogy telefonon is fel lehet hívni a rendelőt, ehhez nem kell vizsgálat.

A betegségedre szedtél valami gyógyszert? Előfordulhat, hogy a kettő együtt okozza a depressziót.

2008. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,arra nem szedtem,mert azt kenőcsökkel kellett kezelnem.És köszönöm szépen a válaszokat,remélem,hogy javulni fog a helyzet,és tényleg elmúlik.Megpróbálok türelmes lenni.Tényleg köszönöm,azt hittem velem van valami defekt :/ :)
2008. aug. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!