Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szöveggel mehetnék oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel mehetnék oda hozzá?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy van egy csaj a buszon amivel minden reggel járok, szoktunk szemezgetni, de a nevén kívül mást nem tudok róla, aranyos csaj nagyon és szeretné vele megismerkedni, meg ha lehet többet is teljesen szerelmes lettem ... :S mindig a képeit nézegetem és arról ábrándozok milyen jó lenne vele lenni, vagy ha ott ülhetnék mellette és beszélgetnénk, csak nincs bátorságom odamenni hozzá meg félek hogy nem lenne téma, próbálok közös ismerősöket keresni de eddig nem találtam, nem tudom máshol hol ismerhetném meg segítsetek kérlek egy 17 éves szerelmes fiú:)
2010. febr. 5. 18:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
iwiwen megtaláltam, mert emlékszek rá az általános suliból, 1 évvel öregebb nálam, és olyan jó nézni a képeit olyan aranyos csaj ... nagyon rossz az az érzés h még nem is ismerem csak látom, és úgy szeretném ha velem lenne =(
2010. febr. 5. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!