Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szöveggel mehetnék oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel mehetnék oda hozzá?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy van egy csaj a buszon amivel minden reggel járok, szoktunk szemezgetni, de a nevén kívül mást nem tudok róla, aranyos csaj nagyon és szeretné vele megismerkedni, meg ha lehet többet is teljesen szerelmes lettem ... :S mindig a képeit nézegetem és arról ábrándozok milyen jó lenne vele lenni, vagy ha ott ülhetnék mellette és beszélgetnénk, csak nincs bátorságom odamenni hozzá meg félek hogy nem lenne téma, próbálok közös ismerősöket keresni de eddig nem találtam, nem tudom máshol hol ismerhetném meg segítsetek kérlek egy 17 éves szerelmes fiú:)
2010. febr. 5. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem gondoltam, hogy megtaláljuk egymást. Nekem is tökre szimpi vagy, és mindig vártam, hogy te nyiss felém. De nem jöttél... Majd hétfőn talizzunk a buszon. Nem kell parázni!

Várlak... :) :)

2010. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem a buszvezető az ?
2010. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem!bátran menj oda és kezdj el valamilyen semleges témáról beszélgetni vele ,először csak pár mondat erejéig zavard .aztán nyugodtan leszűrheted,hogy akar-e tovább menni ebben a témában veled(a szerelem szóval vigyázz,inkább a nagyon tetszik,vagy vonzódom hozzá dolgokat használd)
2010. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hello! My name is Bond! James Bond!
2010. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

18:42

;)

2010. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hé, cicuskám 12 hüvelyk hosszú a farkam!:D:D:D
2010. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát köszi, 1. ez nem vicc tényleg így érzek :/
2010. febr. 5. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:

hé első válaszoló te most komolyan az a csaj vagy???

elég szemét dolog kamuból kiírni ,szegény srácot iylen szempontból sajnálom

kérdező::amúgy aranyos vagy hogy ezt így leírtad ,amúgy iwiwen myvipen akkor megtaláltad,?? mert írtad hoyg nézegeted a képeit,miért nem írsz rá ott? veszed fel msn-en??tök jó lenne ha engem egy helyes srác így próbálna felszedni.Izgi!persze csak ha nem lenne pasim.:)

2010. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"hé első válaszoló te most komolyan az a csaj vagy???"


Biztos hogy nem az! Hogy lenne már az a csaj? Gondolkozz! Csak azért írta, hogy a srácnak önbizalmat adjon látatlanban is! Ugyanaz, mintha leírta volna hogy "menj oda hozzá nyugodtan", csak így egyszerűbb volt.

2010. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sejtettem:))
2010. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!