Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez véletlen vagy ez a sors?

Figyelt kérdés
A párkapcsolataim 80-90 % olyan fiúkkal volt, akikkel a múltban már vagy volt közös programunk v.találkoztunk már csak épp nem emlékeztünk egymásra, vagy van közös ismerősünk(pedig messze lakunk egymástól) és ez csak akkor derült ki amikor már elkezdtünk járni.
2010. febr. 5. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, hogy mi ebben a véletlen.

De biztos. Szerintem meséld el egy forgatókönyvírónak, és 1-2 éven belül megjelenik a te történetedből egy Oszkárdíjas remekmű. Sok sikert.

2010. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy amikor elkezdtem járni egy fiúval akkor kiderült, hogy annó pár évvel ezelőtt ő is ott volt amikor én(pl. tábor, csak akkor még nem figyeltünk fel egymásra), vagy pl a mostani barátomnál kiderült, h.az én egyik jó ismerősöm volt az osztálytársa és nagyon jó haverok és hozzánk járt le kamasz 5-10 évvel ezelőtt focizni, akkoriban én is kijártam nézni a fiúkat a pályán(az akkori barátom is focizott,de csak hobbiból, az játszott aki akart),de így nem emlékszem rá, pedig tut összefutottunk már akkoriban.(köztünk több mint 30 km távolság van), szóval ezek csak véletlenek vagy ez a sors?
2010. febr. 5. 09:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak 30 km a távolság közöttetek?! Ez nem véletlen. Én csalást sejtek a dolog mögött..
2010. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Költözz el Habarovszkba, és pasizz ott.
2010. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha most csak ebből indulok ki, akkor az van, hogy ő Pesti én meg vidéken lakom.Nálunk van egy fiú akivel egy oviban egy csoportba jártam és általánosban is jóbal voltunk(nem jártunk csak jó ismerősök, haverok voltunk).Aztán ő közép suliban oda járt ahová a mostani barátom(persze ez csak most derült ki), nagyon jó haverok voltak és lejött vele hozzánk focizni.Én nem emlékszem rá,mert épp volt párkapcsolatom és csak őt figyeltem(akkor még nagy volt a szerelem).Azóta eltelt majdnem 10 év és nálunk egy buliban jöttünk össze úgy, hogy az ő mostani osztálytársa(fősulin) barátnője az égyik olyan fiúnak aki a haveri társaságba tartozik.(na ez részletesen).De sok ilyen párkapcsolatom volt,ami kiderült, hogy volt közös múltunk és évekkel később amikor összejöttünk, csak akkor derült ki, hogy (neked is ismerősöd, tanárod vagy te is ott voltál akkor? stb)
2010. febr. 5. 10:03
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy értelmes válaszokat várnék, mert az érdekelt volna hogy mások szerint tényleg vannak ennyi véletlenek vagy esetleg tényleg létezik a sors és mivel régen elszalasztottuk az ismerkedést ezért a sors adott egy újabb esélyt a megismerkedésre?!
2010. febr. 5. 10:04
 7/12 anonim ***** válasza:
ez már összeesküvés elmélet határát súrolja de néha elgondolkodok ilyeneken:)
2010. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy kis logika drága... Az ember általában egy bizonyos körben mozog és olyan emberekkel ismerkedik, akiknek hasonló az ízlése, mint neki, ergo az a valaki is valószínűleg legalább részben hasonló érdeklődési körrel bír. Ha ehhez még veszünk egy nem épp otthon ülős embert, aki sok ezer emberrel került interakcióba élete során, akkor észrevesszük, hogy szinte lehetetlen olyan emberrel összeismerkednünk, aki ne ismerne valakinket, esetleg mi ne futottunk volna össze vele.
2010. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok az a járkálós stipus és azon a bulin ő is és én is töv véletlenül kerültem oda.Ő egyáltalán nem szereti ezeket a zenéket amik ott mentek(amúgy akkor volt ott először nálunk bulizni),de már unta a Pesti bulikat, én meg több éves kihagyás után gondoltam egyett és lementem bulizni.A főiskolás oszttársnője is Pesti,de én nem ismertem, de lehívta magával bulizni,mert ő hozzánk szokott lejárni.(de ez csak később derült ki).
2010. febr. 5. 10:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán a sors lehet. Velem is történt már ilyen. Gyerekkoromban a nagyszüleimtől pár házzal feljebb lakott egy fiú. Akkor voltunk ovisok. Sokszor voltam ott és játszottunk (bújócska, társas) Aztán a nagyszüleim elköltöztek és többé nem játszottunk együtt. Középiskolában egy évvel feltettem járt. Szóval jó pár év eltelt mikor újra találkoztunk. 29/N.
2010. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!