Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez véletlen, vagy a sors akarja így?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit kb. 1 éve ismerek, és azóta olyan, mintha folyamatosan "üldözne". Állandóan összefutunk. Még nem is nagyon beszéltünk, jóformán csak köszönünk egymásnak. Ha nem találkozunk, akkor vannak olyan dolgok, amik rá "emlékeztetnek", amikről eszembe jut. Néha már kicsit idegesítő, hogy "mindenhol ott van", de gyenge pillanataimban azt érzem, hogy szeretném, ha több lenne köztünk.
2010. jan. 22. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
hívd fel a Budapest Tv-t , majd ott megjósolják neked...jah megszűnt, akkor sorry!! xd :D :)))
2010. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen nagyon fura, csak én fiú vagyok ő meg lány
2010. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Amikaa ***** válasza:
100%
Hát ez bizony lehet, hogy a sors:D Gondolom ő is észrevett már téged...hátha lesz valami, de azért ne bízd csak a "sorsra", ha akarsz vmit!
2010. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mendus ***** válasza:

Kezdj el vele beszélgetni, vedd fel msn-re, vagy ilyesmi, majd kiderül, lehet ő a Nagy Ő-d :)))

de lehet hülyeség amit írtam, és csak egy szimpla haver lesz...:D

2010. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Amikaa ***** válasza:
16:32-es vagyok. Nekem van egy elméletem, hogy az ilyen dolgok nem véletlenül történnek, és minden találkozásunk elvezet valahová, ami végül a sorsunk lesz. :)
2010. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. 2 évig nem is ismertem a srácot, de a buszmegállóban, ahol fel és le szálltam, a kedvenc helyeimen, ahova szórakozni jártam, simán csak az utcán, mindig felbukkant valahol, ahol ott voltam én is, hétről hétre. Közbe nekem is volt barátom, neki is voltak barátnői. Aztán egyszer, mikor kb. fél évig nem láttam sehol, és egyszer megjelent a buszmegállóban újra, megkerestem iwiwen, aztán msn. Nem is igazán akartam semmit tőle, csak megismerni. Aztán egyszer elhívott teázni, borozni, és megcsókolt. Ezután 4 hónapig voltunk együtt, és jó volt. :) Szerintem lépj te is, a fiúk az ilyet (szerintem legalábbis) nem úgy fogják fel, mint mi. 20L
2010. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a sors akarja így!

de lehet hogy véletlen! :D

2010. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyik se
2010. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyik sem, Chuck Norris akarta így
2010. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!