Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedhetek meg lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek meg lányokkal? Olyanok akik nem járnak folyton bulizni, dohánymentesek, és jól néznek ki. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
17/f
2010. febr. 4. 17:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
kimondta h hullarészegre? megiszok egy sört az annak számít ? :D
2010. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
de minek iszol sört? mitől jó? Ki nem állhatom az alkoholt. Egysejtet dob a kukába + pénzért károsítod magad... kb. akkor fizesd azt a pénzt inkább ki nekem és kitépkedek én pár agysejtet meglátjuk azt elvezed-e...
2010. febr. 4. 19:04
 23/31 anonim ***** válasza:

én ismerek olyan fiút aki nagyon sok buliban ott van, nagyon jól néz ki, nagyon okos, aranyos, kedves, és helyén van az értékrendje, ÉS sosem iszik alkoholt. DE nem is beszél ilyen utálatosan, mint a kedves kérdező :/

egyébként ha te is olyan vagy, mint amilyen lányt szeretnél, akk előbb utóbb magadhoz vonzod őt, meg ő is téged. türelem, még csak 17 vagy :)

21/L

2010. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Szerintem ez hülyeség,hogy az a lány aki bulizik, akkor az már biztos h kis pics.a,meg akkor már biztos mindig részegre issza magát.Én is fel szoktam járni hétvégenként,elég sokat.Szeretek a barátaimmal lenni,táncolni stb.De ettől még nem vagyok olyan,mint aminek elmondtad hogy"cupcsii.."meg ilyenek,nem iszom magam részegre,nem dohányzom,visszajlzések szerint egy szép lány...szval ez sztem nem feltétlen igaz,akit mindenki gondol...vannak ott is normális lányok.....de ha te ott nem éreznéd jól magad akkor keress máshol....L/17
2010. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, remélem, te sosem ettél disznóhúst, mert növeli a vér koleszterinszintjét, hosszú távon károsítja a szívet! Inkább ennél salátát, az olcsó és egészségesebb is. Kb. akkor fizesd inkább azt a pénzt ki nekem, és beadok neked injekcióban egy kis zsírt, meglátjuk, azt élvezed-e.


Ugye autóval se szoktál menni soha, városban sem laksz, egyik kajához sem adsz cukrot, és édességet sem eszel, nem számítógépezel, rendszeresen sportolsz, stb...

2010. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
keresztény gyülekezetben...de akkor a szexről is lemondhatsz hosszú hosszú ideig
2010. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
én nem ilyen vagyok:$ ha gondolod :P..írj
2010. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
De buta emberek vannak. (19.29-nek.)
2010. febr. 4. 20:56
 29/31 anonim ***** válasza:

19:29! Az teljesen más... de mindeggy, ha ettől most jobban érzed magad.:D

Kérdező! Nem kell keresned, majd megtalál Ő magától téged.:) Addig meg felvehetsz msnre.:D:D

2010. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

nagyon szeretnél ismerkedni ;) na jó nem bánom, megismerhetsz, látod milyen kedves vagyok. Juttasd el hozzám az msned, vagy pedig Vipen jelölj, a www.szabyest.hu weboldalon keresztül, ja nem nem, az még nem érvényes csak 2hét múlva, akkor a www.szabyest.atw.hu oldalon van egy olyan h kapcsolat és ott van a vip.


Sok sikert ;)

2010. febr. 5. 06:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!