Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedhetek meg lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek meg lányokkal? Olyanok akik nem járnak folyton bulizni, dohánymentesek, és jól néznek ki. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
17/f
2010. febr. 4. 17:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%
álszent vagy...attól h így viselkednek még bevernéd nekik csak akkora láma vagy h nem hagyják mert jószerint szóba sem állnak veled...az én olvasatom szerint :DDD
2010. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
szövegértés 1-es, barátom.
2010. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
BP-i vagyok, a lámás kifejezésre. Szó szerint szövegértés eggyes. Ugyanis nem miattam van gond, hanem amiatt,mert nem ismerek meg olyat aki tényleg szerethető. Ugye az én szempontomból, nem akarok két hetes vagy egy hónapos kapcsolatot, és tényleg azt keresem aki megérti h mivan.
2010. febr. 4. 18:06
 14/31 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok.:) Általában itthon vagyok, vagy a bnőimmel, barátaimmal megyek sétálni, korizni, esetleg néha moziba, vagy csak simán átmegyek a barátokhoz, hogy ne itthon punnyadjak. De a leggyakranbban mégis itthon vagyok, szval a neten megtalálsz. Bár nem szeretek neten ismerkedni... szal elérhetetlen vagyok szinte mindenhogyan, mert utcán biztos nem fogsz megszólítani mikor a bnőmmel sétálgatok, neten meg én nem fogok veled szóba elegyedni, csak ha nagyon akarok.:D Tehát a kérdésedre a válasz: sehol. Mert gondolomn nem fogsz becsöngetni hozzáénk:) azért biztos van pár ilyen csaj, akit meg lehet találni, el lehet érni... próbálkozz csak;) vagy vegyél fel msnre:D

16/L


De am ezt mi, lányok is kérdezhetnénk: Hol találok olyan fiúkat, akik nem járnak folyton biulizni, dohánymentesek, és jól néznek kkI?

2010. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
18.06: Jogos, de hát én kérdeztem elöbb. ^^
2010. febr. 4. 18:08
 16/31 anonim ***** válasza:
Hűhe.:) Örülhet az a csaj, akit megtalálsz.
2010. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

" De am ezt mi, lányok is kérdezhetnénk: Hol találok olyan fiúkat, akik nem járnak folyton biulizni, dohánymentesek, és jól néznek ki? "


nemjárok folyton bulizni csak hétvégenként, dohánymentes vgayok csak vizipipázok ,jólnézek ki bár nemvagyok egy bredpitt...és énis itthon punnyadok jelenleg magányosan...de szívesen beszélgetek bárkivel :P

2010. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
ma 18:11! Ha minden hétvégén hullarészegre iszod magad, az épp elég bulizósnak számít nálam.:D
2010. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Mondom..én ilyen vagyok ^^nem bulizok..stb stb:D
2010. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Just Happy 94 ***** válasza:
Énis azt kérdezem, hogy hol vannak az olyan pasik... előttem már leírták, nem fogom még1x. én 16 L vagyok, és sehol sem találok normális pasit. Bp nincsmessze... xD
2010. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!