Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszekszünk annyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekszünk annyit a barátommal?

Figyelt kérdés
Dolgozik a nyáron kb 1 hónapja és nappal nem is vagyunk együtt aztán nála alszom hazaér hajnali 1-re aztán fürdünk,szex,alvás.Felkelük aznap 10-11-12-kor és akkor reggeli,tv,aztán megy fürdeni.És így megy 1 hónapja,jó midnjárt befejezi,de aztán meg suli.Én meg türelmetlen vagyok nem tudunk sehova sem menni.Aztán kedves akarok lenni elszúrja vmi beszólással,megsértődöm aztán ő aztán én.És a vita után béke aztán hiányzik aztán újra kezdődik az egész.Türelmetlen vok és vele akarok lenni,még 20-án sem leszek vele akkor is dolgoznia kell,ünnepnap.És még 18 sem múlt el:S Mit tegyek? NEm bírom, ő végképp nem.
2008. aug. 18. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire tervezed vele a közös jövőt, de pl. ha összeházasodtok, akkor is kb. ennyit fogod látni a páros vagy ennyit sem. Nem jókedvéből dolgozik senki, vagyis csak nagyon kevesek, és őis fáradt mikor hazaér, és nincs kedve veszekedni, és tese sértődj be midnenen.

nálunk is ez a helyzet, a barátom melózik és őis 20.án.

tolerancia!!!! nagyon fontos egy jó kapcsihoz.

2008. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak ez nálunk nem megszokott.:S És én azt reméltem h tök jó nyár lesz egész végig együtt leszünk és tessék -1 hónap.
2008. aug. 18. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
BESZELGESSETEK, kinek mi miert nem jo...ha ezt megtudjatok beszelni az mar fel siker:) UDV
2008. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a "fürdünk,szex,alvás" szokásotokká vált. nem élvezik,élítek át, csak csináljátok. az hogy 18sem múlt és dolgozik valószinű kell a pénz neki, és marha fáradt lehet a munka után és nem vagy neki annyira fontos hogy idő "pazaroljon" rád. inkább alszik és dolgozik. szerintem hagyd el. mond meg neki hogy ez neked nem jó, töltsön veled több időt. vagy csak hagyd békén a nyáron. hagyd dolgozni, majd jobban fog szeretni ha nem leszel a mindennapjaiban, vagy félrelép. hát igen sok minden lehet.
2008. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván szeretne pénzt keresni. Lassan már felnőttek lesztek, és bizony a felnőttek élete ilyen. Oké, hogy eddig nálatok ez nem volt megszokott, de azért nem árt, ha kezdesz hozzászokni. Hiszen ha komolynak szánjátok ezt a kapcsolatot, akkor valószínűleg egyszer együtt fogtok élni, dolgozni fogtok mind a ketten és lehet, hogy tök ellentétes műszakban, és hétköznap (vagy akár hétvégén is) csak egy puszira találkoztok. Viszont azt az időt, amikor a barátod nem dolgozik, töltsétek tartalmasan. Mondd meg neki, hogy nem szeretnéd, ha ellaposodna a kapcsolatototok, és munka mellett is lehet "élni" egy kicsit. Az én párom is rengeteget dolgozik, két munkahelye is van, ráadásul én meg nem dolgozom, mert itthon vagyok az egy éves kislányunkkal, szóval én meg unatkozom, pedig nekem is sok a dolgom, csak ugye mindig itthon.... De ha a páromnak van egy-két szabad órája, akkor elmegyünk sétálni, beszélgetünk, főzünk együtt, ilyesmik. Ha nagy ritkán egy egész nap nem dolgozik, akkor aztán annyi mindent csinálunk egész nap :))) Persze hagyom pihenni és nem nyaggatom, de tudja, hogy én sem a napot lopom, hanem sokszor hajnali kettőig tanulok, hétkor meg kelek fel a kislányhoz, és ez minden nap így van, nekem szabadnapom sincs. Szóval nekem nem szokott azzal jönni, hogy hagyjam délig aludni, mert legkésőbb tízkor megjelenek a porszívóval könyörtelenül :D Nem is tudom, miért kell délig aludnotok, ha a barátod már egykor otthon van. Ha reggelre járna dolgozni, akkor se aludna ennyit. Csak erőt kell vennie magát, és fel kell kelnie időben, akkor több időtök lenne egymásra. Én tudom miről beszélek, amíg dolgoztam étteremben voltam zárós, ami azt jelenti, hogy egyig volt a munkaidőm, de sokszor bent voltunk kettőig, fél három-három volt mire hazaértem. Tíznél tovább nem aludtam. Illetve eleinte igen, de rájöttem, hogy ha addig alszom, amíg magamtól fel nem ébredek, akkor az egész napom a munkával megy el és mással nem, és akkor meg mi örömöm van az életben? Szóval beszéld ezt meg a barátoddal, de ne támadóan, csak kedvesen kérdezz rá, hogy nem lenne-e jó, ha többet lehetnétek együtt, és nem csak néznétek egymást, hanem csinálnátok is valamit.

Az meg, hogy 20-án sem leszel vele, az ne akasszon ki! Ha te annyire ráérsz, menj el a barátnőiddel tüzijátékot nézni, bulizzatok egyet vagy valami, a barátodnak is biztos kicsit zavaró, hogy míg mindenki jól érzi magát, ő dolgozik, de ha még te is rinyálsz ezért (már bocs a kifejezését, de szerintem ő is így fogalmazná meg magában), akkor pláne ideges lesz miatta. Te inkább jó dolgokat mondj neki, pl. hogy látod most elmész dolgozni ünnepnapon, és amikor meg mindenki más gürizik, te majd akkor pihenhetsz és satöbbi. Ne tegyél rá mégegy lapáttal a frusztráltságára, inkább segíts neki lazítani, kikapcsolódni.

2008. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!