Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakítás utáni testi kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás utáni testi kapcsolatnak mik lehetnek a következményei?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm 1 hónapja kb., és tegnap úgy összejöttünk, csakis kizárólag szexre, de kikötötte hogy nem járunk, meg semmi, én mondtam hogy oké felfogtam. Ennek lehet valami következménye? Megutál, vagy újból összejöhetünk ? vagy csak ront a helyzeten az ilyen ? Akinek van ilyen téren tapasztalata kérem segítsen megérteni a dolgokat . Köszönöm
2010. febr. 4. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után újra és újra csak a szex miatt kellesz neki. Szerintem ne menj bele a dologba :)
2010. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem menj bele, de csak a szexre. Ti azért elég jó párost alkottatok az ágyban, és meg van veled elégedve.

Persze csak úgy, ha te sem éreznél többet iránta utána.


Amúgy ezen kívül csak a nem kívánt terhességre vigyázzatok!

2010. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz egyszerű újra becsajoznod ha ilyen kényelmes helyzetben vagy. Amúgy ugyanakkora az esélye hogy újra összejöttök, mint annak hogy nem.
2010. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

A szakítás utáni testi kapcsolatnak mik lehetnek a következményei?


a, gyerek.

mi lehet még egy testi kapcs. következménye?

2010. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
rib@nc és szexmániás a csaj.kihasznál én már rég elküldtem volna a pi*ába.
2010. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha egyikőtök sem érez már semmit a másik iránt(mármint h nem vagytok szerelmesek) akkor nem lehet gond. Én amikor nincs pasim rendszerint a volt barátomhoz megyek ha éppen hiányom van, ami azért jó mert így nem megyek bele felesleges egyéjszakásokba és ráadásul ismerem is az embert így nem kell félnem semmitől, neki is jót teszek és magamnak is. Nincs ezzel semmi gond ha senkinek sem fáj:).
2010. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az utolsónak teljesen igaza van ha nincs érzelem csak szex attól még nem rib@anc senki csak hiánya van és nem fekszik össze mindenkivel akivel összefut az utcán szerintem csak ezért ne dobd a csajt várd ki a végét de ha már érzel iránta valamit akkor kezdődhet a kalamajka 30F
2010. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!