Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól rontja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól rontja az esélyeket egy pasinál, ha a lány nem tud főzni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
pfff...labdába sem rúghat XDXD
2010. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80... Xd
2010. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1éves kortól 22éves korig xD mert kb ekkor van fejlődésben az emberi szervezet :D
2010. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Elég a maggi húsleves kocka is ha jó a csaj. Vagy rendeljen pizzát.
2010. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 czibles ***** válasza:
45%
25 éves korom elött nem tervezem, hogy összeköltöznék valakivel. tehát addig van ideje, nah de ha utána haza kell járnom enni valami finomat, akkor az egy nagy fekete pont.
2010. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

első randin párom közölte,hogy az ő anyukájánál finomabbat senki nem főz,és hogy ő mindig otthon fog lakni...

eltelt 3 év...

most meg feljár hozzám enni még akkoris ha otthon alszik:D

és tervezi hogy költözik ide...


de pasifüggő...egyik exemnek elég volt ha volt pénz a telomon,és rendeltünk pizzát...pedig akkor is tudtam főzni

2010. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány éves kortól....hmmm....szerintem kb. 14, bár ez csak egy általánosítás (azok alapján, hogy manapság mikor kezdik a tinédzserek a szexuális életet, akár ebben is lehet az mérvadó).


A valóság az, hogy az egész abszolút férfifüggő. Lehet, hogy soha nem lesz rá szükséged, mert nem várják el tőled, de valószínűleg inkább az ellenkezője fog bekövetkezni. Manapság, tapasztalataim szerint, a nők igen nagy százaléka vagy nem tud főzni, vagy egyáltalán nem is akar. Érdekes helyzet ez, mert nem igazán érthető számomra, miért. Ha egyszer majd összejönnek egy férfival, és tisztában vannak azzal a ténnyel, hogy bizony a férfiak szívéhez sokszor a hasukon át vezet az út (de még mennyire...:P), akkor mihez fognak kezdeni? Pizzán, meg gyorskajákon nem lehet örökké élni....


A legjobb kezdés, ha otthon sokszor besegítesz főzésnél, mert akkor az alap dolgok úgy is rádragadnak, és az egyszerűbb kajákat néhány próbálkozás után már meg tudod majd csinálni. Utána már könnyebb lesz fejleszteni később....


El sem tudod képzelni, mennyire imponál az egy férfinek, ha főzöl rá....Arról nem is beszélve, ha közösen főztök...lehet, hogy csak 2 óra alatt lesz meg egy pörkölt, de tutira nem fogtok unatkozni közben...:)


Gyakorolj sokat!

2010. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én nem tudok főzni, de nem is fogok főzni soha. Egyszerűen nem nekem való és utálom is.

Szerencsére majdnem minden pasim imádott főzni, vagy szakács volt. Vagy McDonalds-fan. :DDD

2010. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!