Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellene is a pasi meg nemis....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene is a pasi meg nemis. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
az a szitu, h szeretném még élni az életem, pár kapcsolaton már túl vagyok és még komolytalannak érzem magam hozzá, meg jó ez így nekem h egyik buliból a másikba...viszont mostis van egy fiú aki fülig szerelmes és annyira rossz érzés h őt is vissza kell utasítanom...de vhogy lennék vele is, csak neki a nyitott kapcsi nem jön be...mit tehetnék?:S
2008. aug. 18. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hagyd meg egy hozzáillő lánynak.
2008. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindkettőtöknek más az igénye,hagyd őt inkább elmenni,hogy találjon olyan lányt,aki komolyabb kapcsolatot akar és te meg tudod tovább élni az életedet,ahogy neked jó és közben őt sem bántod meg.
2008. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy egy másik megoldás, döntsd el hogy mi legyen és ha elhatároztad és a másikat alkalmasnak érzed rá akkor adj neki egy esélyt, aztán max megmondod hogy ez nem működik. Nem véletlenül szeretett beléd, ki tudja mikor jut el mással eddig az állapotig, nem kéne ennyire lehűteni a másikat!!
2008. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hmm ez meggondolandó :$ különben tegnap már azt mondta h akármit mondhatok úgyis harcolni fog...csak félek h a csajszinak fájni fog ha mi összejövünk
2008. aug. 19. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!