Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kilátástalan a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kilátástalan a helyzet?

Figyelt kérdés

Az van, hogy mialatt volt barátom, már azalatt az idő alatt is nagyon-nagyon tetszett egy srác, mondhatni odavoltam érte. Persze ez nem múlt el, és végül most a napokban szakítottam a barátommal, mert úgy éreztem, nekem a másik srác kell, aki ráadásul az osztálytársam is. Minden nap láttam, csak olvadoztam és bámultam, de egyről a kettőre sosem jutottam, de most elhatároztam, hogy nincs más kiút, elmondom neki, amit érzek.

Mondtam neki, hogy találkozzunk ma délután, találkoztunk is. Elmondtam neki, de ő azt válaszolta, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot, nem akarja lekötni magát, mert még túl fiatal és hogy ennek amit mondtam még idő kell, hogy átgondolja vagy "feldolgozza". Megkérdeztem, hogy később esetleg van-e rá esély, hogy mi ketten együtt legyünk, azt mondta nem fogja elfelejteni ezt a beszélgetést. Azt is mondta, hogy most úgy érezi nem tudna annyit nyújtani, amennyire nekem szükségem van. De tisztel azért, amiért bátor voltam és elé álltam, bármi történjék is.

Nm tudom, hogy ez most teljesen reménytelen vagy számíthatok még valami változásra?

Dia


2010. febr. 3. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Reménytelen, ha akarna tőled valamit akkor látszana rajta a boldogság meg stb. De nem akart megbántani ezért mondta, hogy majd később hátha... Ha akarna akkor nem dolgozna fel semmit meg nem gondolkozna hanem örülne neked....
2010. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dia kedves!

Ennek a fiúnak nem tetszel,ne álltasd magad hamis illúziókkal.Ő konkrétan kosarat adott neked.De ne keseredj el,jön a tavasz,a nyár biztosan találsz egy helyes pasit magadnak.

2010. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Legközelebbi esemény, ahol találkozni fogunk az osztályon kívül az a szalagtűző. Gondoltam rá, hogy esetleg ott majd valami még történhet, megkérdezem, hogy jönne-e velem, de ez lehet, hogy szánalmas lépés lenne. De így belegondolva tényleg nem lesz semmi... mindegy, megpróbálom elfelejteni.

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

2010. febr. 4. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmm itt a Valentín nap :D
2010. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmm... Csak akkor lehet kilátástalan a helyzet, ha vak vagy, amúgy nem hiszem, hacsak nem szívsz valamit. O.O


/Foxy Fox/

2010. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!