Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek teljesen kilátásta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek teljesen kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés
Nevetséges helyzetbe kerültem. Barátnöt keresek DE ha találok egy lányt az vagy 100km re lakik vagy messzeb, vagy van pasija, na most a városban ahol élek ott számomra 2 lány létezik aki megtetszik, de vagy van pasija vagy egy agyatlan ne irjam le mi. És hogy idézzem "Keddröl szerdára felébredtem ugy hogy O_O". Teljesen kétségbe estem ezzel kapcsolatban hogy nem találok egy rendes lányt mert nem 1 hónapra keresek és nem is sex-re....remélem éritek köszönöm az ötleteke tanácsokat vagy valamit elöre is. komolyan mondnom ez nevetséges XD röhögök mert sirni már nemtudok :\'D
2009. febr. 14. 22:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért : D értitek * , mondom* ,nevetséges*
2009. febr. 14. 22:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legtöbbször az jön be, hogy feladom... :) Aztán valaki az ölembe pottyan. Nos én lány vagyok, de hasonló a helyzetem. A barátom ugyanígy gondolkodott, ahogy te, mielőtt összejöttünk. Mostanra sokkal népszerűbb lett a lányok között, és elhagyott mert "élni akar"... Ezek aztán komoly szándékok voltak :D No sebaj, erre nagyon vigyázz! Visszatérve, rám is rámférne valami csodaszer most :)
2009. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ohh sajnálom : / amugy köszi hogy reagáltál :'D és épp ezaz élek én rendesen mások szerint party arc vagyok járok én mindenhova és nincs gond azzal mert jönnek a lányok csak mivel sokat járok bulizni igy sokat is kiismerek és már vágom hogy mien kis könnyü kisimerhetö nemiromle mik és épp ezaz hogy kell valaki akinek tartásavan meg egy kis titokzatosság vagy valami mondjam már ki egy rendes lányra gondolok ^^ : D amugy juteszmbe elfelejtettem 16 éves vagyok és Fiu.
2009. febr. 14. 23:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa ezt olvasni egy 16 éves fiútól, amit írtál. Én 24 éves vagyok, és nő. Mikor babát vártam azon imádkoztam, hogy fiam legyen, mert akkor döbbentem rá hogy mennyire elcseszett világ lett a mai!

Esküszöm, hogy a környezetemben élő kiscsajok 80%-a igen könnyűvérű és száll fiúról fiúra és semmi sem szent nekik, szóval amit te leírtál azt már én is észrevettem! Mi történt a lányokkal?

Még van időd komoly kapcsolatot kialakítani, ne add fel!

Egyébként szerintem minden lány szerelemre vágyik, csak félnek bevállalni, mert az nem menő!

Úgy érzem a leveledből, hogy kiábrándultál a csajokból. Szerintem hamarosan találsz valakit, akire illik a leírásod! Hajrá!

2009. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó olvasni hogy egy fiú így gondolkozik, még ha buliarc is :) szerintem is nem tehetsz mást, mint nem buliban ismerkedni (mert oda olyanok is járnak, általában...) hanem az elsőre talán kevésbé feltűnő de annál komolyabb és normálisabb lányokkal beszélgetést kezdeményezni :)

Érdekes amúgy hogy többen is írtak ide már ilyesmi kérdést, és rám pl illik a leírás általában, normális vagyok meg megkockáztatom hogy valamennyire dekoratív is, de eléggé szégyenlős, szal nem könnyűvérű - és mégse kellek senkinek! Nem értem én se ezt a világot :S hol vannak azok a fiúk akiknek normális csaj kell?? :D

(20/L)

2009. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
NEEEM nem férre érteni én NEM járok diszkóba mert ott esélytelen : D ufgyértem 1 hónapba 1x megfordulok .... de semmi több. Kocsmákba (szinvonalassabbakba) pubokba meg egyéb sörzö és más házibulikba járok és képzeljétek ott is telvan ien ugymond felfogásu lányokkal... tehát nem értem : D hát nagyon szépen köszönm a válaszokat : D "Egyébként szerintem minden lány szerelemre vágyik, csak félnek bevállalni, mert az nem menő!" örül egy világ ez, na de mégis ez teccet öszinte volt és igaz de még mine....:D
2009. febr. 15. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

"hol vannak azok a fiúk akiknek normális csaj kell?? :D "


Jelen.

2009. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!