Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valtoznak az emberek?

Figyelt kérdés
a baratom egykor nagyon meno fiu volt ,minden lannyal kikezdett ,persze csak egy ejszakas kalandra,kozelrol lathattam mindezt hisz egy barati korbe jartunk/jarunk .aztan eltelt par ev ,es most 4 honapja egyutt vagyunk ,es azt allitja ,hogy lekomolyodott es vege a multnak ,meg ,hogy velem kepzeli el az eletet ,mindenki azt mondja,hogy tenyleg megvaltozott es rendes meg kedves ,szepen banik velem ,de nem hagy nyugodni hogy egykor milyen volt...
2008. aug. 18. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon nehéz lehet neki megváltozni de ha elhatározta magát hogy meg fog változni és erős,magabiztos akkor biztos hogy sikerül neki.én is megváltoztam,nekem is sikerült,a barátod is ugyanigy megváltozhatott...
2008. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen életet élt, mi 1 éve vagyunk együtt és nekem is nagyon nehéz volt megbíznom benne.Eleinte rengeteget féltékenykedtem, majdnem ráment a kapcsolatunk.Aztán idővel lehiggadtam, tudom már hogy én vagyok neki a legfontosabb.Ha téged is nagyon szeret a barátod, be fogja bizonyítani neked, hogy nem kell neki más csaj és ezt érezni is fogod, ahogy én.Egyébként fiatalon még alakítható egy ember pláne ha szerelmes, lesi a párja kívánságait, igyekszik a kedvére tenni.Egy idősebb ember már nehezebben változik vagy nem is tud.De ez csak az én tapasztalatom.
2008. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem én is változtam, pont így. Ha pedig nekem sikerült, akkor másnak miért ne? :D

Egyetlen gondom bnőmmel, hogy felszedhetne pár kilót, de azon is dolgozik. Ha pedig megkapok mindent, akkor minek menjek félre?

2008. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az emberek változnak, de sajnos nem mások hatására. legalábbis, nem legnagyobb mértékben mások miatt. maguk miatt. valahogy jobb belátásra bírta magát. vagy szerelmes. de az idő törvényszerűen változtatja az embereket.
2008. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nézd, kicsapongó pasiból kétféle van:

-az egyik tipus megdug mindenkit, akit csak tud; aztán amikor szerelmes lesz, más nőre rá se néz, mert sokkal jobban értékeli, ha a barátnőjével fekszik le, mint bármilyen egyájszakás kalandot

-a másik tipus megdug mindenkit, akit csak tud; amikor barátnője van, akkor is törekszik erre, mert hajtja az új vad becsérkészésének az izgalma, a vadászösztön.


hogy a te párod a kettő közül melyik tipus, azt neked kell tudnod, te ismered. de ha azt állitja, hogy csak te vagy neki, akkor hinned kell neki, mert ha nem bizol benne, akkor semmi értelme együtt lennetek. (és ha tényleg szépen bánik veled, és az előéletén kivül semmi nem ad okot a gyanakvásra, akkor valószinűleg az első kategória)

2008. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!