Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Helyre tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Helyre tudom még hozni valahogy?

Figyelt kérdés

összejöttem 1sráccal jártunk 2hetet nagyon szeretett és énis őt:)csak tudomásomra jutott h megcsal(mai napig nemtudom igaz volt e mert kidobtam)a legjobb bnőmmel összejött 1hónapja..és közben mászik rám(csókolgatna csak nemhagyom meg somogat)szal most 1ütt van a bnőmmel de én mewg szeretem és az a legrosszabb h most énmeg járok az ő legjobb haverjával:(:((aki szeret engem de én nemszeretem:S)mit csináljak?én a volt barátomat akarnám csak félek h megint megcsalna..:S

mit gondoltok?

15/L a bnőm is 14/L a barátom 17/F a volt barátom pedig 16/F


2010. febr. 2. 22:08
 1/7 A kérdező kommentje:
a bnőm is 15/L azt elírtam és bocsi a helyesírási hibákért:S
2010. febr. 2. 22:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

de kis gyerekek vagytok még :/

Ha a igazán a legjobb barátnők lennétek akkor nem jött volna össze a te volt barátoddal. Te meg az ő barátjával jöttél össze. Szánalmas :S

2010. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

atyaisten..

szóval.. a barátod megcsalt a legjobb barátnőddel.. kidobtad... aztán te összejöttél a barátod/exed legjobb haverjával..

háát szerintem kicsit gondolkodnod kellett volna.. igaz nagyon nagyon csúnya dolog hogyha megcsalt a legjobb barátnőddel. az a barátnő se igazi barátnő, mert ezekszerint ő is elárult nemcsak a fiú mert engedte magát.. aztmondják mindenki megérdemel egy második esélyt. add meg neki, ha megcsal továbbra is dobd ki. éés háát.. az nem jó ha összejöttél a legjobb haverjával.. szerintem hagyd azt a kapcsolatot mert mint írtad, ő szeret, de te őt nem.. az úgy nem kapcsolat ha csak az egyik fél szereti a másikat.. nelegyél olyan mint az exed. bár igaz tudom bepánikoltál megminden..

én ezt tanácsolom.. vess véget a legjobb haverjával a kapcsolatnak, adj 2. esélyt az exednek ha akarja és ha te is, ha továbbra is megcsal dobd ki jó messzire!

2010. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mielőtt kidobnál valakit, a fülest csekkold le, hogy igaz-e. Persze ezt még jóvátehetnéd azzal, h visszamész a volt pasidhoz, itt jön a 'de'-k:

1. miért kezdett el járni barátnőddel a volt csávód

2. te miért kezdtél el egy új sráccal járni, pláne ha nem is szereted?

A volt barátod pedig miért nem tartja tiszteletben azt, h neked már új pasid van, miért nyomul? Ha szeret, akkor nem csalt volna meg + nem kezdett volna el új csajjal járni: igaz nem tudjuk, hogy valóban megcsalt-e.


Szóval szerintem dobd azt a szerencsétlen srácot, akivel elkezdtél járni, mondd meg neki, hogy nem szereted, ne kínozd őt! Alap: olyannal NEM járunk, akit nem szeretünk.


Légy egy kicsit független!


Ha még mindig nyomul rád a volt pasid, akkor kérdezd meg tőle, hogy te azt hallottad róla, hogy megcsalt, és, hogy igaz-e ez; kérdezd meg azt is, hogy miért kezdett el járni barátnőddel: ezen válaszok után pedig dönts.

2010. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm 2.válaszoló:)

igen megcsalt a legjobb bnőmmel:(

haragszok mind a 2jükre de volt barátomat még mindig szeretem:S:S

de am a haverjával nemazért jöttem össze h bösszútálljak..hanem buliban voltunk és mászott rámfele mert tetszettem neki és tetszett és gondoltam adok neki 1esélyt de nemszerettem meg:S

még mindíg az exemet szeretem:(

2010. febr. 2. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok:

hm... akkor vess véget annak a kapcsolatnak szerintem, jobb lesz mindkettőtöknek. próbáld meg ujra az exeddel deha továbbra is megcsal dobd ki. és igen legyél kicsit független akkor (: ezt tudom ajánlani én is

2010. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

mostmár csak a barátomat sajnálom:Smert tudom h nagyon tiszta szívből szeret és összefogom törni a szívét:S:S:(:(

2010. febr. 2. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!