Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre tudom ezt hozni valahogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre tudom ezt hozni valahogy?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom fél éve. Nagyon szeretem még őt, és vissza akarom kapni. Úgy érezte, elmúlt a szerelme, de az én hibám volt minden. Nem tudtunk találkozni eleget, ő pedig iszonyatosan szerelmes volt, talán akkor én még nem annyira. De mire én ugyanúgy beleestem, ő azt mondta, már nem bírja tovább, szeret, meg minden, de ez így nem kapcsolat. Én nagyon szerelmes vagyok belé, de a kapcsolatunk nem volt kapcsolat. Nincs azóta barátnője. Ha megkeresném, el tudnám valahogy érni, hogy újra együtt legyünk, és próbáljuk meg újra egy normális kapcsolatot?

Nagyon nagyon szeretném, és jó lenne, ha adnátok tanácsokat, hogy mit tegyek. A körülmények mindent tönkre tettek(nem részletezem).

"Elég jó voltam neki, tehát nem arról volt szó."

Segítsetek.

16,5 évesek vagyunk.

Én a lány.


2011. aug. 21. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
mondd el neki amiket itt leírtál.
2011. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. abból h nincs barátnője gondoltuk h te vagy a lány

2. kérj tőle bocsánatot mond meg h szeretnél újra összejönni vele ,de most több időd lesz rá majd beszélj meg vele egy találkozót minél hamarabb.Ha ott vagytok beszélj neki arról h mennyire sajnálod még akkor is ha már megbocsátott ha pedig megcsókol újra sínen vagytok

2011. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Azért mondom, hogy lány vagyok, mert nemárt hangsúlyozni, volt már, hogy egy másfajta kérdésnél is egyértelmű volt, de senki nem értette.
2011. aug. 21. 12:42
 4/10 A kérdező kommentje:
És szerintetek ilyen korban, ha kiszeretett belőlem, van esélyem, hogy újra belém essen? :S
2011. aug. 21. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:
ezt nem tudhatjuk. van aki az első párjával éli le az életét, van aki a 30. emberrel...amig nem beszéltél vele nem fogod megtudni.
2011. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2. író

ha tényleg nem volt barátnője azóta akkor szinte biztos h hiányzol neki úgyhogy valószínű , hogy helyre tudod hozni.

hajrá

2011. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Hát ez azért is lehet, mert elég félénk, és nem jön be a lányoknak, hála istennek. :)

Egyszer mondtam neki ezt a hülyeséget, mert nem így kellett volna:" hát nem tudom, ha esetleg újrakezdenénk, bár te biztos nem akarod.." erre azt mondta: nem tudom

2011. aug. 21. 12:50
 8/10 anonim válasza:

Miért van az , hogy az emberek félnek őszinték lenni?


Amit érzel ne ide írd be, hanem küld el neki.

2011. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, mond meg neki. Ha meg nem akarja 100%ig a kapcsolatot, akk mutasd meg neki ezt topikot....

De túlságosan ne erőltesd. Elhinted neki lágyan a csalit, akkor magától vissza megy hozzád! És napi szinten találkozzatok. Ne csak randin. Tudod, az sem kapcsolat ha csak randira mentek... 3. randi után, már megkeresheted úgy hogy nézzetek meg egy filmet. Vagy többen elmentek valamerre. De amikor csak tudtok legyetek együtt. De csak egészségesen, mert az sem jó, hogy ha nem jut időtök agatokra, akkor úgy fogjátok érezni, mintha egymás fejére nőttetek volna. A kapcsolat a kölcsönösségről szól, de ne értsd félre, mert nem "Adok-kapok" az egész...:) De ha megmondod neki, hogy őt akarod. És mikor kételkedik, akkor mond el neki te ezt hogyan képzelted el. És akkor adjatok 1-2 hónapot magatoknak. Majd kiderül minden4:)

18/F

2011. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Végre olyan válaszok, melyek nem az újrakezdés ellen szólnak. Mert ugye már nem szerelmes belém, de még lehet az.

2011. aug. 21. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!