Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 100 km távolság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 100 km távolság a két fél között nagy problémát jelent egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lehet így két ember között komoly kapcsolat? Van aki esetleg hasonló körülmények között él a párjával? Mennyi ideje vagytok együtt? És milyen ez az egész?
2010. febr. 2. 12:24
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
A férjemmel 4 éve vagyunk együtt, az első 1 évben 120 km távolság volt közöttünk, csak hétvégén találkoztunk, nem hagytunk ki egyet sem. Azóta már együtt lakunk, összeházasodtunk és van egy 1 éves kisfiunk. Minden a kitartástól és az akarástól függ. Ja és a mai napig megőrülök érte annyira szeretem!!!
2010. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem akadály a távolság ha mind a ketten nagyon szeretitek egymást, a szerelem legyőzi a távolságot,ha kitartóak vagytok egymás mellett ebből még egy jó házasság is lehet :) Sok szerencsét.
2010. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Jaj... jó ezeket hallani. :)

Hát én ezt a távolság dolgot nem érzem akkora gondnak, de hát ugye ez nem csak rólam szól...

2010. febr. 2. 12:55
 14/21 anonim ***** válasza:
működhet, de nagyon nehéz... bár végülis heti 1 találkozás is tökéletes lehet, később meg úgy is kiderül, hogy lehete több.
2010. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
szia.a párom és köztem 1300 km volt,6 éve vagyunk együtt,és ez a nagy távolság 4 évig volt,azóta összeházasodtunk és most gyereket szeretnénk.Csak fö a bizalom.minden jót
2010. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem is egy távkapcsolatom volt, és bár egyik sem működött, nem a távolság volt az oka, így azt kell hogy mondjam, mindenféleképpen működhet a dolog ha kellőképpen akarja az ember. Pláne hogy 1-2óra nem a világ én jóformán pestről haza minden nap megteszem ezt a távot...:D
2010. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi csak 30 km,de mivel én ott dolgozom,ahol ő lakik(település),ezért inkább odaköltöztem hozzá az első 2 hónap után,és azóta is tök jól megvagyunk.Ahhoz képest hogy az elején mi is csak heti 1-2 alkalommal voltunk együtt,most van, hogy már ha napközben nem vagok vele, hiányzik,depig tudom, hogy este együtt fekszünk le aludni.Persze ez kapcsolattol is függ,mert volt olyan barátom akit már az első hónapban már arra vártam, hogy mikor megy el a haverjaival,mert nem volt jó vele egüttélni(vége is lett annak a kapcsolatnak)
2010. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Személyes tapasztalatom az, hogy igen, sokat számít a távolság. Teljesen máshogy ismered meg a másikat, ha távol vagytok egymástól. Én 3 évig voltam együtt egy sráccal, és ennyi idő kellett, hogy rájöjjünk, mégsem működik a dolog. Alapvetően jó volt a kapcsolatunk, csak nem tudtunk elég időt együtt tölteni ahhoz, hogy hamarabb érezzük, nem illünk egymáshoz.
2010. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

3. Hozzászóló vagyok

Igen valóban szükséges az hogy hosszabb időt is együtt töltsetek, hogy kiderüljön működne e a dolog hosszútávon.

Velünk volt ilyen hogy több mint 1 hétig nonstop együtt voltunk, 4 napot nálunk 4 napot náluk tudom hogy ez nem olyan mintha ténylegesen is együtt élnénk, de azt már látjuk hogy ha a nap 24 órájában együtt lennénk akkor se unnánk egymásra :)

"A távolság olyan, mint a szél: a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja."

Mi 89Km re lakunk egymástól

22F

2010. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
A barátnőmmel körübelül 130km távolságra lakunk egymástól. 3 Hónapja vagyunk együtt, minden hétvégén megyek ha tudok.
2010. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!