Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 100 km távolság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 100 km távolság a két fél között nagy problémát jelent egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lehet így két ember között komoly kapcsolat? Van aki esetleg hasonló körülmények között él a párjával? Mennyi ideje vagytok együtt? És milyen ez az egész?
2010. febr. 2. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kortól is függ,pl. ha két kamaszról van szó akkor nem szerencsés mivel nem tudják olyan könnyen megoldani a találkozót mintha pl. elmúlt mind a 2 fél 18éves.
2010. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
igen, gond
2010. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát, Én heti 2x találkozok párommal és aztkell mondjam teljesen jó. Igaz h vágyunk egymásra, és eljön azaz idő amikor összeköltözünk, de most ez van és Szeretjük egymást, így működik a kapcsolat. És azért is működik talán hogy ha talizunk is 2-3 napra akkor együtt tudunk aludni, szóval minden feltétel adott ami egy normális kapcsolathoz kell.

Én 22F vagyok ő 18L

2010. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok,végülis az jó ha nem találkoztok pl. 1 héten 4-5x mert így kiéheztek egymásra,viszont az is lehet hátulütő hogy kiszerettek egymásbol épp emiatt.
2010. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

a kapcsolattol függ...

Barátommal 5 hónapja együtt vagyunk és 700km távolság van köztünk.szal tőletek függ h mennyire bíztok meg egymásban meg ilyensmi :)

2010. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
utolsó vagyok én 16L és ő 20F
2010. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

700 km... hú, hát az nem semmi!

Minden tiszteletem a tiétek.

Egyébként én 22 éves vagyok a lány pedig 21.

Szóval azért kamasznak nem mondanám magunkat. Kb 1-2 órás az út. Szóval akkor szerintetek ez simán megoldható?

2010. febr. 2. 12:39
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Én még nem láttam jól működő távkapcsolatot. Előbb-utóbb behalt mind. Az enyém is.
2010. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

hát sztem ha szeretitek egymást akkor annyira nem nagy gond.

Nekem volt egy 3 éves távkapcsolatom, a srác a Velencei-tónál lakott, én pesti vagyok. Az elején mondjuk nem találkoztunk sokat mert 14 évesek voltunk, de aztán már volt h heti 3-4szer is találkoztunk, egymásnál aludtunk és teljesen jó volt ez így és nagy szerelem volt:), szóval van remény, működhet:).

2010. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nem nagy távolság naponta eddzek ennyit kerékpárral kicsit több mint 3 óra:),persze amiatt mert most alapozás van:)
2010. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!