Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az időseb nők tényleg szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az időseb nők tényleg szeretik a fiatalabb fiúkat, vay ez csak városi legenda? Tehát gondolok itt arra, hogy a hölgy olyan 28+ a fiú meg 20kb? kiváncsí vagyok izagat nagyon a téma!

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 00:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen, ők a milf-ek :D
2010. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
na,jó de valóságban mondjuk lehet 25 is:)
2010. febr. 2. 00:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az ha egy kapcsolatban a nő akár 8-10 évvel fiatalabb?Ismerek olyan házaspárt akik már 12 éve együtt élnek mint kér turbékoló galambpár,és a feleség 8 évvel idősebb a férjénél..Külsőleg nem is látni,én is csak azért tudom,mert nem titkolják,és elmondták...Sokan irigykednek a boldogságukra...Nekem ha valaki egyszer azt mondja,hogy igazán szívből szerelmes leszek,de a nagy Ő 10 évvel fiatalabb mint én,akkor sem érdekel! nem a kort fogom nézni,hanem,hogy boldoggá tegyen ,és szerelmes legyek belé..

21/L

2010. febr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
egyes nők igen, szeretik.
2010. febr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, de az idősebb nők nem 28+, hanem 40+
2010. febr. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az "idősebb" nő a klimaxos 40 évesektől kezdődik általában, és igen szeretik a fiatal fiúkat :P sokkal jobban mint az alkoholista sörhasú szőrös büdös gusztustalan vadbarom állatot akihez hozzámentek :D
2010. febr. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Nem legenda, igaz.

Az idősebb nőkben, akik a gyermekvállalási korhatárhoz közelednek föllángolhat a nemi ösztön, hogy még egyszer utoljára egy egészséges gyereknek adjanak életet.

Statisztikák igazolják, hogy a 20 körüli fiúk egészségesebb gyerekeket nemzhetnek mint egy 30 vagy idősebb.

Ez fordítva is igaz: Sok idősebb férfi van, aki a sokkal fiatalabb csajokra bukik.

Szal ez nem tudatos, csak ösztön a sikeresebb utódokért, amit még az állatvilágból hoztunk.

Ez az én véleményem.

2010. febr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy épp milyen a párkapcsolata.De szerintem azért is kívánhatják,mert minden nőnek jól esik, ha szépnek találják a fiatal fiúk.És egy kicsit megtiszető ha inkább őt választj,mint egy szőke cicababát aki b*romi jól néz ki.
2010. febr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kolosszus22 ***** válasza:

Igen, igaz, rám eléggé tapadnak is mostanában a 30-on felüli nők.

23/F

2010. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen, szeretik őket. :) 35/N
2010. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!