Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak párszavas válaszokat ad a kszemelt hölgy?

Figyelt kérdés
MSN-en dumálgatok, de sajnos nem erölteti meg magát a gépelésben. Mi miatt lehet? Szerintem szimpatikusnak tart, csak lehet hogy vannak ilyen kedvingadozásai vagy tudomisén
2010. jún. 25. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem élőben beszélsz vele?
2010. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,h nem szeret gépelni.Nem mindenki tud gyorsan írni.Amikor pl a húgommal msn-elek 1-1 néhány szavas válasz annyi ideig tart neki,mire én egy kisregényt is megírok.Vagy az is lehet nem szeret msn-en beszélgetni.Ismerek ilyet is.E-mailben és msn-en kínlódás a társalgás,de élőben fossuk a szót.Lehet szeretné látni a reakcióidat.Beszélj vele élőben.
2010. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért lehet, mert nem akar tőled semmit. Próbálj meg vele élőben is beszélni, de LEGALÁBB telefonon. Ha ugyan ez a helyzet, akkor hanyagold.
2010. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem meg hagyd... keveset ír = nem érdekled... sajnálom, de ez van... sokat nem hiszem h tudsz változtatni, nem hiszem h msnen meg tudod változtatni a véleményét rólad. szal sztem keressgélj tovább
2010. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekled, le akar rázni.
2010. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!