Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek! Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Tényleg ennyire balszerencsés lennék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Adott egy volt barát.(Nem voltam vele huzamosabb ideig, csak már mióta a sulinkba járt azóta nagyon bejött, úgyhogy amikor összejöttünk már szerelmes voltam! Ennek a kapcsolatnak a bulik és a haverok miatt lett vége!) És adott a volt barátomnak az egyik haverja, aki mióta ismer engem belém van zúgva. Egyszer amikor éppen nem jártam senkivel(már), nem tudtam hazamenni a faluból, ahol éppen buli volt,a volt barátomnál nem aludhadtam, ezért elmentem hozzá. Nem volt köztünk semmi, csak egy csók, de sajnos neki nagyon sokat jelenthett, mert pont ma írt nekem msn-en, hogy szívesen összejönne velem,meg hasonlók. Viszont..Én a volt barátommal néha összejártam, mert a szex nagyon jól működött köztünk, szóval csak annak a kedvéért. És a haverja írta msn-en, hogy neki milyen rosszul esik, hogy a lány akibe szerelmes(ez lennék ugye én) folyamatosan összejár a volt barátjával, és neki még el is mond mindent az exem, mert nem tudja hogy szeret. Beszélt a volt barátommal a haverom, és kért tőle 2 hónapot,amíg nem találkozunk, és akkor talán majd összejövök vele, vagy talán adok neki egy esélyt. De én hiába mondtam neki hogy köztünk nem lehet semmi, nem érti meg. Már odáig fajult,hogy az mondta válasszak, az exem vagy ő, és amikor azt mondtam hogy az exem, teljesen elborult az agya. Most mit csináljak vele? (Komoly válaszokat kérlek, és bocsi ha egy kicsit bonyolultan fogalmaztam!)Köszönöm! És mind a 3-an 18 évesek vagyunk!
2010. febr. 1. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
basszál kecskét
2010. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bolond voltál, hogy hiú reményeket ébresztettél ebben a fiúban. Ha szerelmes beléd, és ezt te tudtad is kár volt csókolózni vele. Egy biztos: Ha nem tudod viszonozni az érzését, ne legyél vele. Majd kinövi.
2010. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy ha nem érdekel a srác komolyabban, akkor miért tartod vele a kapcsolatot? Mármint mi az, hogy válassz? Ez hülyeség. Ha rám hajt egy pasi és engem nem érdekel, akkor leszarom és igyekszem nem foglalkozni a lelkiismeret furdalásommal. Ha nagyon sokat jelentene nekem mint barát, még akkor is azt mondanám neki, hogy hagyjon békén, mert ettől a ponttól fogva ez a kapcsolat barátságként SEM működhet tovább. Az szerintem egy abszolut normális dolog ha az exeddel összejársz vidámkodni. De a legjobb barátjának mi köze hozzá?? Milyen alapon tartozol neki magyarázattal vagy bármilyen bűntudattal? Ne foglalkozz vele. Majd felnő és rájön, hogy hülyeség a vonat után futni.
2010. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát egy suliba járunk, szóval találkozni mindenképpen találkozom vele. Annyira nem szeretem megrontani a kapcsolatokat.
2010. febr. 1. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!