Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a Mex féle PUA dolog segített már valakinek becsajozni? Olvasom a hírleveleit és rengetegen fizetnek neki ahogy látom, pedig nagyon drága

Figyelt kérdés

Ilyen 20 000 forintos órabére van, és így is alig van ideje mert annyian állnak sorba. Én nem fizettem neki, csak az ingyenes hírleveleit olvasom, de úgy látom tényleg brutálisan sokan járnak hozzá, másodpercek alatt betelnek a helyek.


Az egyik ismerősöm volt a Siófoki nyári táborában idén nyáron, ami szintén nagyon drága volt. Azt mondta voltak vagy 30-an PUA tanítványok, de senkinek sem sikerült becsajoznia egész hét alatt...

Valakinek segített már ez becsajozni? Vagy ismertek olyan embert?


2014. dec. 13. 11:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"165 centis, vézna"


az ilyen ember hiába gyúr, akkor is kis csicska marad. ráadásul kapásból mindenki azt gondolja, hogy azért gyúr mert kicsi a farka.

2014. dec. 13. 16:51
 12/22 anonim ***** válasza:

9:

Elmondom miért vagy "hülye". (Már bocs.)


Azért, mert ha valamit képtelen vagy elhinni hogy veled megtörténjen, akkor azt is képtelen vagy elhinni hogy az mással megtörténik. Csak mert te egy béna ember vagy, aki nem tudna egy év alatt 30, vagy egy élet alatt 500 nővel szexelni, miért nem hiszed el hogy más attól még képes rá? Érted mit mondok. Csak mert te képtelen vagy valamire (Vagy azt hiszed), miért kell azt hinned, hogy más is az rá?


10:

Neked pedig az a bajod, hogy mindent relativizálsz.


Barátnő mellett félrekúr: Nem jó ember

Barátnő mellett nem kúr félre: Jó ember


Talán a világ ennél bonyolultabban működik és nem minden ilyen egyszerű, mint ahogy beállítani szeretnéd?


Ráadásul a PUA egy dologra tanít ebben: TE DÖNTÖD EL HOGY MIT SZERETNÉL. Akár barátnőt szeretnél, akár 100 lánnyal dugni, ugyanaz az út vezet a sikerhez.


11:

Na ezzel meg végképp felkúrtál. Nézd meg így néz ki 165 centisen az, aki 1 év alatt képes több mint 30 lányt megdugni:


[link]


[link]


Csak mert te bénának érzed magad és képtelennek arra, hogy sikereket érj el, miért gondolod hogy mindenki más is olyan a világon, mint te?


KÉRDEZŐ CSAK EGYET NEM ÉRTEK. Miért nem magadat fejleszted, javítod és jobbítod, ahelyett hogy másokat szidsz? Könnyebb azt hinni hogy te is képtelen vagy rá, mint elhinni hogy sikerülhet és befektetni a sok kemény munkát a dologba?

2014. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A menyasszony vagyis leendő feleség azért kicsivel magasabb szint mint egy mezei barátnő (bár én egyet se csaltam még meg és nem érzem emiatt rosszul magam).


Bár ha valakinek a mennyiség a cél annak jó a pua mert ott nagyjából a dinamitot a tóba elv működik aztán csak kifogunk valamit... Mindegy milyet.


Akkor már inkább kevesebb, de minőségibb.

2014. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#12 Na, ilyen jóképűnek kell lenni ahhoz, hogy valakinek alacsonyként is menjen a csajozás.
2014. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Bocs nem tudtam, hogy rólad van szó amikor a 165 centis, véznát említetted, úgy fogalmaztál, hogy az egyik ismerősödről van szó. De egyébként meg, amit mondtam az igaz
2014. dec. 13. 21:06
 16/22 anonim ***** válasza:

15:

De ez nem én vagyok, hanem egy haverom.


Én 195 centis vagyok és sokkal bénább (illetve véznább is), mint a 165 centis haverom.


Én is fejlődök a csajozásban folyamatosan (ahogy ő is fejlődött) és még én is béna vagyok ahhoz, hogy 30 lányt dugjak 1 év alatt. Nem vagyok rá még képes egyszerűen, ezt elismerem. De fejlődök és már sokkal jobb vagyok, mint 1-2 éve voltam, mert van kitartásom a munkához.


14:

Újabb relativizálás. Azt hogy ki jóképű és ki nem, bizony férfiként a teljesítmény is jelentősen befolyásolja. Mutatsz nekem egy mocskosul ronda embert. Aztán mutatsz egy képet, amin az a mocskosul ronda ember egy gyönyörű, topmodell kinézetű nővel csókolózik. Mindjárt nem gondolom azt a ronda férfit olyan rondának ezzel a tudattal.


Ő egy elég ronda kinézetű ember, nem?:

[link]


Na és most? Most is rondának néz ki?:

[link]

2014. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy aki túlzásba esik a nők számával, az is szexuális problémát jelent, az ilyennek bizonyítási kényszere van. Nekem van ismerősöm, aki csak 3 nővel volt, de van gyereke, állása, háza. És csak 5 hónapig volt olyan, hogy nem szexelt. Lehet menni a minőségre is, nemcsak a mennyiségre.
2014. dec. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#16 Nem ronda egyáltalán, akit linkeltél. És már akkor is ez volt a véleményem, amikor még csak az első képet láttam róla. Ha ő neked ronda, akkor nem láttál még pl. engem.
2014. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább Mex.
2014. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 outtatime ***** válasza:
Ha valamit munkával lehet elérni, vagy reménytelennek tűnő betegségek esetén MINDIG megjelennek az ilyen hiénák, akik MINDENT megígérnek gyakorlatilag AZONNALI sikerrel. Pedig nem fog kinőni a hajad a fordított vákuumban gőzölt mikrokristályos víztől (ilyen agyatlan barom kicejezésekkel szokták eladni a semmit), nem fogsz lefogyni egy műanyag karpánttól, a csodabogyó nem gyógyítja a rákot, a mágnesenek hirdetett nanorészecskés szuperintelligens krémtől sem lesz nagyobb a melled, vagy hosszabb a péló. És nem, egyhetes táborozástól sem leszel Casanova.
2015. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!