Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a Mex féle PUA dolog segített már valakinek becsajozni? Olvasom a hírleveleit és rengetegen fizetnek neki ahogy látom, pedig nagyon drága

Figyelt kérdés

Ilyen 20 000 forintos órabére van, és így is alig van ideje mert annyian állnak sorba. Én nem fizettem neki, csak az ingyenes hírleveleit olvasom, de úgy látom tényleg brutálisan sokan járnak hozzá, másodpercek alatt betelnek a helyek.


Az egyik ismerősöm volt a Siófoki nyári táborában idén nyáron, ami szintén nagyon drága volt. Azt mondta voltak vagy 30-an PUA tanítványok, de senkinek sem sikerült becsajoznia egész hét alatt...

Valakinek segített már ez becsajozni? Vagy ismertek olyan embert?


2014. dec. 13. 11:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ez azoknak segít akik amúgy jól néznek ki csak nem mernek csinálni semmit.


Randa ember (pua tanítványok 80%-a) utána sem lesz sikeresebb. Sőt még utálni is fogják érte

2014. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
kihasználják, hogy néhány szerencsétlenebb pasi szinte bármit megtenne, hogy nője legyen, és nagyon jót keaszálnak ezzel a biznisszel. lehúzás az egész...
2014. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Az önmagában igaz, hogyha valaki nem tud csajozni, vagy egyszerűen csak gyáva odamenni ismeretlen lányokhoz ismerkedni, akkor ezen lehet változtatni és meg lehet tanulni azt, hogy hogyan legyen sikeres a nőknél.


Kérdező: Az egyik legnagyobb hazugság, hogy egy hét alatt meg lehet tanulni csajozni, hogyha nem értesz a nőkhöz. Ebben biztos hazudik a PUA, ha ezt mondja.


Nekem 20 évesen lett elegem a punci hiányból és ezért kezdtem el magamtól eljárni szórakozóhelyekre. Kb. 1 évig nem feküdtem le utána sem senkivel. Kapogattam telefonszámokat, csókolóztam pár lánnyal, de ennyi. Csak több mint 1 évvel azután feküdtem le az első lánnyal, hogy elkezdtem csajozni. Most ott tartok hogy több lánnyal feküdtem le, mint ahány éves vagyok és most is van barátnőm.


Szóval a legfontosabb ami a csajozás megtanulásához kell az a kemény munka és a kitartás (hogy tényleg elmenj MINDEN héten legalább 1-2 este bulizni) és türelmesség. Valamint annak a képessége hogy fokozatosan felismerd mit csinálsz rosszul és azokon változtass.


26/F

2014. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Abban az esetben segíthet, ha addig szólni se mertél a lányokhoz, és ennek hatására kezdesz el ismerkedni velük. Ez viszont nem pénzkérdés. Ha pedig mersz kezdeményezni, de mindig elutasítanak, mert ronda vagy, akkor nincs az a PUA, ami segíthetne nőt szerezni.
2014. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

4:

Persze a kinézet is számít. Egy kevésbé jóképűnek többet kell próbálkoznia a sikerhez, mint egy jóképűbbnek.


De nem csak annyi kell, hogy odamerj menni és meg merj szólalni.


Bőven lehet fa-.szságokat és hülyeségeket mondani ismerkedéskor, ami elriasztja az egyébként ismerkedésre veled nyitott lányokat. Kismillió hiba van, amit el lehet követni és ezekre érdemes rájönni gyakorlással hogy mik azok és elhagyni őket. Lehet javítani pl. a sikerességi arányon.

2014. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon nagy balfácánnak kell lenni, hogy valaki jóképű létére ne tudjon becsajozni. Pl. az első 5 percben elkezdeni politizálni, vagy egy orbitálisat fingani. Egy átlagos, megszokott leszólítás viszont akkor és csak akkor működik, ha a csajnak bejössz külsőre.
2014. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

utoló: Mex-hez pont ezért járnak a csúnyácska pasik, mert elhiteti velük, hogy a külső nem számít, csak az öltözködés meg a hajviselet


azaz ismerősöm aki volt a táborban, az is elég csúnya, ragyás fejű, és nem is volt még csaja sosem...

2014. dec. 13. 14:27
 8/22 anonim ***** válasza:

A külső az részben maga az öltözködés meg a hajviselet


Volt egy 165 centis, vézna, kopasz, hungarista öltözködésű haverom gimiben.


Most 3 évvel később elképesztően kigyúrta magát (biztos izmosabb, mint 100-ból 98 férfi), normálisan, stílusosan öltözködik és rájött hogy milyen haj a legjobb neki (+szakálla is lett).


Az utóbbi 1 évben 32 lánnyal szexelt úgy, hogy közben egy menyasszonya is van. 3 éve ilyenkor még szűz volt.


Persze belsőre is rengeteget változott: Sokkal magabiztosabb, beszédesebb, kezdeményezőbb. Én már csak az ilyen személyesen látott példák miatt is hiszem csak a gyávák kibúvójának azt, hogy "semmit nem tehetek azért hogy jobb legyek a nőknél, ilyen szarnak születtem, ez van". Hányok az ilyen önsajnáltató "nekem már sosem lehet jobb, mint ami most van, ezért nem is csinálok semmit" szövegektől.


Első körben azért kéne tenned, hogy megismerkedj olyan férfiakkal akik valóban sikeresen törtek ki abból, amiből te is akarsz és barátkozz, tanulj tőlük.

2014. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
"32 lánnyal szexelt" én meg 1468-al, a csajoddal együtt 1469-el, mint Don Juan de Marco abban a filmben, elhiszed nekem?
2014. dec. 13. 16:42
 10/22 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi 1 évben 32 lánnyal szexelt úgy, hogy közben egy menyasszonya is van."


Látszik a PUA szellemiség. Menyasszony mellett félreqúrt 31 alkalommal. Jó magas szinten lehet az érzelmi intelligenciája, látszik milyen rendes ember.

2014. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!