Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogyan dönthetnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogyan dönthetnék. Félek kimondani? Talán egyértelmű, csak nem akarom észrevenni?

Figyelt kérdés
Párommal 10 hónapja vagyunk együtt. Elvagyunk, de sosem volt meg az az igazi szenvedély, részemről legalábbis. Egy barátjával hirtelen nagyon elmélyült a viszonyunk. ÉN is és ő is úgy emlékszünk vissza, hogy még régen tetszettünk egymásnak, csak ez a feledés homályába merült. Történt egyszer, hogy elmentünk közösen bulizni, és azon kaptam magam, hogy jobbnak találom őt, mint a párom, hogy mért nem őt választottam akkor... Szeretem a párom, de már elfásult a kapcsolatunk azthiszem. A részemről legalábbis biztosan. Oda jutottam, hogy szakítanék, viszont nincs szívem megtenni, mert ismerve őt, nem egy határozott egyéniség, iszonyatosan összetörne... azóta titkos kapcsolatba kezdtünk a másik féllel, megérti, és várja hogy döntsek. Iszonyatosan szarul érzem magam, de érzem hogy meg kell tennem. A saját boldogságom a cél, de nem akarom ezzel tönkretenni a mostani párom. Ti mit csinálnátok, hogyan??
2010. febr. 1. 16:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
aki egy szakítás miatt tesz kárt önmagában, az eleve pszichiátriai eset-kapcsolat nélkül is. Aki meg lekur@za a kérdezőt, nézzen picit magába! Fiatal, élni szeretne, boldog szeretne lenni. A mostanival nem az.Talált egy másik fiút, de a fél szakítani. Ha menyasszony lenne, vagy már házasok azt írnám, hogy gááááz; de így ?!
2010. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
az utolsónak köszönöm!
2010. febr. 1. 16:24
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Nehogy azt hidd, hogy te olyan fontos vagy, hogy összedől a világ miattad. Ennek az uj srácnak is vannak haverjai? Dugni mind akar majd, ha meghallják, nálad milyen egyszerűen megy...
2010. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

jajj má, ne mártírkodjunk!

Amelyik kutya ugat, az nem harap. Ha én minden eddigi pasimnak bedőltem volna a "ne hagyj el, a vonat elé ugrok" szövegére, akkor rég házas lennék.

Nem fogom magam feláldozni senki kedvéért se. Ha kárt akar tenni magában, akkor tegyen! hajrá!

Úgyis csak szájkaratés. Ha meg nem ,akkor aki hülye az haljon meg. ennyi.

De akkor se kéne megcsalni.

2010. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Becsületes az lett volna, ha szakítasz, mielőtt megcsalod. Azért, mert nem ő a nagyő. Ezt mennél hamarabb meg kéne tenni. Viszont így nagyon gerinctelen, plusz a haverjával csaltad. Ha szakítottál volna és már függetlenként jössz össze a haverral, másként hat, más fényt vet Rád. Ő azt sem bocsátotta volna meg, de a saját lelkiismereted tiszta lehetne és nem lenne egyeseknek ilyen durva véleménye Rólad, mint amilyenek itt is leíródtak. Legyen ez tanulság számodra. Egyébként ha a másik kárt tesz magában, nem a Te hibád. Önálló ember, önálló akarattal, senki nem kényszeríti, hogy tegyen kárt magában. Az ilyen esetek általában lelki zsarolásnak szánódnak.

Ja, mellesleg 10 hónapos kapcsolat nem a világ. Lehet, Neki igen, de akkor most általad megtanulta, hogy egy nő is lehet gerinctelen, és legközelebb mással nem lesz annyi bizalma...

2010. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nme értek egyet azokkal,akik szerint jogod van élni,ha nem szereted,hagyd ott a párodat!.

Neked nyilván csak az a fontos,hogy legyen egy pasi melletted.Az már nem érdekel,hogy ki az.Ha nem is szeretted a jelenlegi párod,nem volt jó a kapcsolatotok már elejétől fogva,akkor nagyon tisztességtelen volt tőled,őt 10 hónapig hülyíteni.Nem most kellene féltened őt,hanem már a elején tiszta lapokkalkellett volna játszani.Azt pedig,hogy a barátjával csalod,inkább nem minősítem.

Azon azért a helyedben elgondolkodnék,hogy milyen férfivel akarsz új kapcsolatot teremteni.Aki képes a barátjának a nőjét elcsábítani,nem jellemes ember.Ha összejössz vele,akkor tudja rólad,hogy könnyen elcsábulsz,és ha rád un,téged tesz lapátra.Ezt a sorsot érdemled.

2010. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
basszus mintha rólam írnál! Ugyanez volt velem most januárban! Szakítottam az exemmel, és úgy jött le neki az egész mintha kb egy héttel később jöttem volna össze a mostani barátommal. Már nagyon bánom, hogy nem voltam őszinte és nem mondtam meg neki, hogy mást szeretek! Ő sem egy határozott egyéniség, de megértette volna. Szerintem légy őszinte és mondd el neki, hogy őt már csak barátként szereted és mást szeretsz mint pasit. Akárhogy is döntesz sok boldogságot az új kapcsolathoz!
2010. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!