Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogyan dönthetnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogyan dönthetnék. Félek kimondani? Talán egyértelmű, csak nem akarom észrevenni?

Figyelt kérdés
Párommal 10 hónapja vagyunk együtt. Elvagyunk, de sosem volt meg az az igazi szenvedély, részemről legalábbis. Egy barátjával hirtelen nagyon elmélyült a viszonyunk. ÉN is és ő is úgy emlékszünk vissza, hogy még régen tetszettünk egymásnak, csak ez a feledés homályába merült. Történt egyszer, hogy elmentünk közösen bulizni, és azon kaptam magam, hogy jobbnak találom őt, mint a párom, hogy mért nem őt választottam akkor... Szeretem a párom, de már elfásult a kapcsolatunk azthiszem. A részemről legalábbis biztosan. Oda jutottam, hogy szakítanék, viszont nincs szívem megtenni, mert ismerve őt, nem egy határozott egyéniség, iszonyatosan összetörne... azóta titkos kapcsolatba kezdtünk a másik féllel, megérti, és várja hogy döntsek. Iszonyatosan szarul érzem magam, de érzem hogy meg kell tennem. A saját boldogságom a cél, de nem akarom ezzel tönkretenni a mostani párom. Ti mit csinálnátok, hogyan??
2010. febr. 1. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem szereted a párod. Ha szeretnéd, nem csaltad volna meg. Egyszerűen mondd meg neki, hogy szakítani akarsz, mert már nem szereted. És ha szorult beléd egy kevés becsület, azt is bevallod, hogy megcsaltad. Előbb-utóbb akkor is kiderül, ha titkolózol, és a párodnak sokkal rosszabb lesz, ha nem tőled tudja meg, hogy félreléptél.
2010. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

én nem tudom h mi a fenéért mész bele titokban ilyesmikbe. Te is tudod h nem szereted a párod és h szakítás lesz a vége....

És kidobni sajnálod de megcsalni nem? ez gerinctelen. Mit gondolsz ha megtudja h mit csináltál hogy fog reagálni? Meg is érdemelnéd h jól kidobjon mint macskát...

Miért nem lehet szakítani,utána mással összejönni?

2010. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

És mivel lesz jobb/elviselhetőbb számára, ha azt tudja meg, hogy a háta mögött megcsalod?

Nekem megalázóbb lenne ez, mintha őszintén eléállnál, és megmondanád, hogy már nem szereted, véget szeretnél vetni a kapcsolatnak.

Tényleg nem bántásként írom, csak gondolkodj el rajta: ő a gyenge személyiség, vagy Te vagy a gyáva, aki fél megmondani neki a dolgot?

2010. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
10 hónap!? ez bocsáss meg, de nem egy matuzsálemi kapcsolati idő!) Menyasszony vagy? Tekert valaki selyemkendőt a kezetekre? Nem?! Akkor meg mi a gond, probléma? Nagy fiú , ha szakítasz vele 2-3 hónapig biztos maga alatt lesz; aztán talál valakit aki begyógyítja a sebét. Sok pár megy szét-jön össze, ez az élet rendje.
2010. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelműen szakítás. Nyíltan és egyenesen. De nincs más választásod, ha Te már nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban. Számíts a vádaskodásra, érzelmi zsarolásra, könyörgésre (a sorrend nem biztos...), de ne engedj! Légy boldog a másik sráccal! Neked ez a fontos, a mostani (elhagyott) meg majd megbékél...
2010. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
uccsónak 150%-ban igazat adok!!!!!
2010. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem gyávaság miatt.. jól tudom hogy rosszul döntöttem javarészt mindenben, viszont félek, hogy valami kárt tesz magában, és akkor meg nem tudom megelőzni...
2010. febr. 1. 16:17
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

a 81%-os válaszoló megírta a tutit.

Ez elég k.rvás viselkedés....és pont a haverjával....szééépek vagytok! pfujj!undorító!

2010. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

az értelmes válaszolóknak köszönöm:)

a 150%-osban jó lenne hinni

2010. febr. 1. 16:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Kemény 10 hónap lehetett!!!
2010. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!