Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem mondja, hogy szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem mondja, hogy szeret?

Figyelt kérdés
3 honapja vagyunk egyutt ,torodik velem es szepen viselkedik de annyira zavar h nem mondja hogy szeret...igy azt hiszem ,hogy azert nem mondja ,mert nem szeret es olyan rossz erzes ,holott en szerelmes vagyok bele de nem mondtam neki...lehet o is igy van?
2008. aug. 16. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
provoklád ki tőle. játékosan vázold fel neki hogy nagyon dorombolnál, ha mondaná hogy szeret. mondjad neki hogy mondjon szépeket neked, és ha nem jut eszébe hogy szeret akkor "csesze" meg. de tényleg mondja neki hogy szereted és ha nem mondja, akkor kérd meg nyiltan nem félre beszélve hogy ő is mondja hogy szeretlek. nincs abban semmi hogy hallani szeretnéd. mondjad hogy látni szeretnéd ahogyan azt mondja neked hogy szeret.(lehet hogy idiotán hangzik, de ha szeret akkor enyit megtehet érted, ha nem teszi akkor gond van;adj neki 1 hetet hogy megemésze mit kértél és akkor megint kérjed a szeretleket és ha akkor se mondja akkor akadja ki és mond meg neki hogy nem is szeret és lassan hagyd ott, hátha meggondolja magát és megérti hogy neked hogy fontos hogy haljad a szeret szót).
2008. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem fogok konyorogni neki ,inkabb hagyom az egeszet a francba...
2008. aug. 16. 20:49
 3/10 A kérdező kommentje:

jajj annyira haragszom ra :(

legalabb ne viselkedne akkor ilyen szepen...

2008. aug. 16. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem biztos, hogy gond van. Tudom, mit érzel... Nekem a barátom 4,5 hónap után mondta először. Várj még, adj neki időt.
2008. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Beszélj vele és kérdezd meg hogy mért nem mondja akkor talán többet megtudhatsz. Én is megkérdeztem és meg is kaptam a válaszom. Sok sikert. ;)
2008. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csald ki belőle:) Incselkedve egy kedves pillanatban kérdezd meg tőle hogy "cejecc te engem?", és mosolyogj. Egy ilyen szép mosolynak nem lehet nemet mondani!
2008. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

gyanitom, te vagy a lány, ő meg a fiú, ezt mondjuk nem ártott volna mondani.


1. te miért nem mondtad még neki? netán félsz, hogy nem feleli azt, hogy "én is téged"? nem lehet, ő is pont ettől tart? ha neked ez fontos, akkor igenis mondd ki te először.

2. a pasiknak van ilyen hülye beidegződésük, hogy nem mondhatják először, hogy szeretnek egy nőt, előbb a csajnak kell, még akkor is, ha olyan szerelmesek, mnt az ágyú

2008. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval

a pasik ezt a dolgot kicsit másképp értékelik: nem mondja ki h szeret, de a tetteivel tudatja h milyen fontos vagy neki

figyeld meg a tetteit és a szemét!

ebből a kettőből többet megtudsz mint 1000 szóból!!!

2008. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
attol felek nem mond majd semmit ,amibol azt ertenem h o nem szeret engem s akkor kiakadnek...
2008. aug. 18. 09:27
 10/10 anonim ***** válasza:

"attol felek nem mond majd semmit ,amibol azt ertenem h o nem szeret engem s akkor kiakadnek..."


de akkor legalább tudnád, és nem feleslegesen ennéd a kefét.

2008. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!