Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve járunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve járunk a barátommal, mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

ö 17 én 16éves vagyok.

sajnos ezüstöt nem tudok neki venni mert nem birja,vettem már neki felsöt,plüsst,stb ezért nemtudommit kéne vennem a pasimnak


2008. aug. 16. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti az ilyen ékszereket, akkor vegyél neki nemesacélból készültet, hasonlít az ezüstre, de azoknak is jó akik nem bírják az ezüstöt. Gyűrű, karlánc, medál, én is azt vettem az egyik barátomnak szülinapjára. Vagy vehetsz neki feliratos bögrét, akármit, nézz be egy ajándékboltba.
2008. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az is bejött hogy a barátnőm vett magának szexi fehérneműt és engem azzal csábított el...
2008. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a ilyen nemes acélbol készült ékszerek milyen áruak?

a fehérnemüs dolog kb 1honapja volt már :( de azért köszy!

várommég az ötleteket =)

2008. aug. 16. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg vehetnél neki egy jó kis parfümöt..:)
2008. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pólóra gravíroztass valamit(felirat,kép kettőtökről,stb..)

vagy ha van kedvenc sportolója,csapata, azzal kapcsolatban valami apróság..

2008. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

parfümre nem vágyik :S

és szerintem nem is ez a romantikus stilus ezért nehéz :..

2008. aug. 17. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!