Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszek ennek a lánynak?

Figyelt kérdés
a helyzet az h 1x megmondtam h tetszik akkor azt mondta van barátja aztán 2. próbálkozás pár hónap után újra találkoztunk és elég jól elbeszélgettünk kérdezte h tetszik e nekem én mondtam h igen és elhívtam moziba majd pár nap múlva lemondta arra hivatkozva h van egy másik srác. Mostanában is azt veszem észre h gyakran néz.
2010. jan. 31. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
jó játék neki..
2010. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki, csak direkt "tesztelni" akar, próbálj magadért jobban kiállni, ha máskor leakar mondani egy találkozót, mozit, akkor mondd bele a telefonba, hogy csak azért is.....

A legtöbb nőnek egy határozott erős jellemű pasas kell (ehhez nem kell egy nagymenő csávó stílusának átvétele) nem egy olyan aki nyálasan azt mondja, oké szépségem minden úgy lesz ahogy te mondod. Hidd el!

2010. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább menj WOWozni
2010. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hsz-el... Jól szórakozik.
2010. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18:30 te hiperkocka vagy!
2010. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!