Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnét tudom megállapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét tudom megállapítani hogy tetszek egy lánynak, illetve járna velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem tetszik az iskolában, de olyan hogy fiúkkal nemnagyon beszélget, én is alig tudok a közelébe férkőzni, mert nemnagyon lehet vele beszélgetni, de msn-en szokott írogatni, ja és még sosem volt barátja, ő 16 éves, én 18 vagyok.
2011. márc. 4. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk erre utaló kérdéseket teszel fel neki. És a válaszaiból ki fog derülni. De csak okosan, mert nagyon félénknek tűnik a leírásod alapján.
2011. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha msn-en szokott írogatni, Te is írogass neki.
2011. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan milyen "erre utaló" kérdéseket? Mint például? Én úgy érzem tetszek neki, de a lányok nem logikusak úgy hallottam, ezért kérdeztem.
2011. márc. 4. 13:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. A lányok nagyon is logikusak.
2011. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Logikusak??? Akkor miért mondja mindenki hogy "nem logikusak"? Mindenkitől csak ezt hallom...
2011. márc. 4. 14:03
 6/9 koltt ***** válasza:
Azért mert a lányok is logikusak, csak ők női logikát használnak és az nem tul logikus:D
2011. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nők hülyék a férfiak szerint és ez fordítva is igaz, ez mindig így volt és így is lesz... Szerintem is hülyék a nők -.-


Amúgy meg NE ADD FEL, beszélgess vele beszélgess beszélgess, ne add fel amíg nem zavar el. Egyszer vagy elküld vagy látja hogy tényleg komolyan gondolod és minden a jobb irányba fordul :)


Szóval fel ne add!


Hülye nőknél ez jön be, a még hülyébbeknél megy egy bmw

2011. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De mégis mikről beszélgessek vele? Mert nemnagyon van témánk:/
2011. márc. 4. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
tökmindegy...időről...macskákról...lovakról...olymindegy csak lássa h törődsz vele...xD
2011. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!