Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, hogy ennek a lánynak tetszek-e?

Figyelt kérdés
Már többször is jeleztem neki, hogy tetszik nekem pl. vettem neki ajándékot. Ő a suliban mindig nagyobb falkában van, én meg visszahúzódó vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudnám megtudni azt, hogy én egy kicsit is tetszem-e neki és nem feleslegesen igyekszem?
2011. márc. 13. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle ;D vagy a Barátnöitöl
2011. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez magamtól is eszembe jut... Valami másra gondoltam ami nem ilyen lényegretörő és kiderül belőle. pl. állítólag, ha a szemembe néz meg lehet állapítani, de nem nézek a szemébe.
2011. márc. 13. 18:28
 3/5 anonim válasza:
szerintem kísérd haza, ha másfelé laksz is, mondd meg neki, hogy arrafelé van dolgod. kísérd haza. ha még akkor is falkában van, akkor mondjuk tesi óra. csapatokba vagytok, kérd meg a tanárt, hogy legyél te az egyik csapatkapitány és akkor válaszd be őt.
2011. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ebből sem tudom meg amit akarok. :(
2011. márc. 13. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:

baátocskám megmondom neked a frankót...


nem tetszel neki egy kicsit sem..


kérdez meg maradtól.. vettem neki egy ajándékot, most ettől ő essen hasra el tőled?


Törheted magad, ahogy csak tudod, de nem keltesz benne vonzalmat ezzel.


Hanyagolt! Legalább egy hónapig, ha tetszel, neki, úgy is felfigyel vagy mond valamit, és ez inkább a vozalom jele.


Vagy fogd meg a kezét, teszteld!


De ha nem fogadod meg a tanácsaimat, akkor tégy ahogy szoktál tenni, és vegyél neki egy tüzpiros ferrárit!


Tapasztalatból mondom, én is félénk srác vagyok. :P


16F

2011. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!