Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatom meg ha tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg ha tetszem a lánynak?

Figyelt kérdés
Sajna élőben nemsokat beszéltünk még aztis csak véletlen suliba de msnen elég sokat már és megbeszéltünk egy talit is.De jólenne tudni hogy van esélyem nála vagycsak mint barát úgyakar engem.Én többet szeretnék tőle mint barátság......Hogy tudhatom meg hogy ő mit gondol anélkül hogy megkérdezném nyiltan?
2009. dec. 25. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a találkába belement, akkor már nyert ügyed van. Tudniillik ha nem tetszenél neki, biztos kitalálna valami kifogást, ami miatt nem tud elmenni a randira. Velem is ez volt. Azok a csajok, akiknek nem jöttem be, mondvacsinált indokokkal leráztak. Akik meg beleegyeztek a randiba, azokkal javarészt lett is valami. Szóval minden esélyed megvan, csak a randit ne szúrd el semmivel, sok sikert!
2009. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Msnen amiket ir, és ahogyan abbol leveheted hogy érdekled e vagy nem. Ott könyebb is mint személyesen mondani neki bármit is probáld meg idd el müködni fog.... én tudom:P
2009. dec. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság hogy a megbeszélt talit lekellt mondanom még sajna de aztmondta nembaj és kérdezte hogy van-e kedve máskor találkozni és aztmondta persze van. De attól hogy talizni akar lehet hogy csak megakar ismerni mint barátot...Elég sokban hasonlítunk meg velem kb 3hónapja szakított a bnőm vele a barátja kb 1hónapja és kibeszéltük a dolgokat stb..Még ebben is hasonlítunk hogy őkis 14hónapig voltak együtt stb stb.....Aztán tökjól elbeszélgetünk mindenről és ezért kéne tudni hogy csak mint barát érdeklem vagy esetleg több is....
2009. dec. 25. 00:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Az msn-es beszélgetések hogyan zajlanak? Ő is szokott rád írni, vagy csak te írsz rá? Szokott kérdezni? Nem csak félszavas üzeneteket ír, lehet vele rendesen beszélgetni?
2009. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát mivel nemsokat tud msn-en lenni így mindig Ő ír rám hogy miújság stb aztán van hogy én kérdezek és ő ír van hogy ő kérdez stb szóval nemcsakaz hogy válaszol...De mikor milyen kedve van vagy nekem.... van amikor teljesen jól eldumálunk van amikor csak írunk ezt azt.
2009. dec. 25. 00:32
 6/11 anonim ***** válasza:

az az igazság hogy ez is helyzet függő. Nem akarlak megijeszteni de én a barátomnak egyáltlaán nem mutattam, hogy akarok tőle valamit, sőt rendszeresen piszkáltam/szurkálódtam és az idegeire mentem... de én ezzel fogtam meg őt, hogy nem hevertem a lábai előtt, mint a többi lány és tudtam jól, hogy ez kell neki. de mi 1 hét ismeretség után összejöttünk és már fél éve együtt vagyunk.


ha a randitokon a lány finoman nyomulni fog. - mondjuk megigéred neki, hogy majd megöleled és odamegy hozzád és azt mondja "hol az ölelésem?" akkor tudhatod hogy akar valamit... vagy ha rád dől, hozzádsimul... sokat mosolyog még hülye vicceken is... ha nem akarod letámadni őt még aznap, akkor később msn-en megkérdezheted jól érezte-e magát... hogy kedvel-e téged és hogy megismételhetitek-e a talit? és ilyenkor már merd megkérdezni, hogy akar-e valamit.. jobb ha nyíltan kimondja minthogy macska-egér játékot játszatok....

2009. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az jó jel, hogy ő is kérdez, mert az azt jelenti, hogy érdeklődik irántad. Mivel azt mondta, hogy szeretne veled találkozni, így sztem teljesen egyértelmű a dolog.
2009. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát előző bnőm is msn-en szedtem fel szval tudom mi hogy csak ebbe a lányba nemtudom miért de kegyetlenül belezúgtam szinte hiányzik ha nincs fenn és nemtudok vele beszélni stb...És hogy én ígyérzek nemakarok pofáraesni és fura lenne nekem csak mint barát....
2009. dec. 25. 00:36
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom nem a legjobb neten ismerkedni de szerintem jobb ha kiismerem őt előtte legalább egy picit hogy ne úgyjöjjünk össze hogy közbe ég és föld vagyunk.....
2009. dec. 25. 00:38
 10/11 anonim válasza:
Ha naon odafigyelsz a szavaiból is ki tudod venni,hogy mit akar tőled.Ha nem,akkor kérdezd meg hol találkozna veled szívesen.Ha mozit,sétáló-utcát vagy más olyan helyet,ahol összebújhattok,akkor valószínű,hogy nem csak a barátságodat akarja elnyerni.Ha plaza-t,kávézót,vagy ilyesmit,akkor nyert ügy,mer egy csaj csak akkor megy olyan helyre,ahol ő lehet a középpontban és elvárhatják,hogy a pasi fizessen,ha akar tőle valami komolyabbat. Remélem ezzel segítettem!!!
2009. dec. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!