Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiút válasszam? NAGYON...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam? NAGYON KELL A SEGÍTSÉG! Inkább lányok segítsége kellene!

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval akinek Zoli a neve nem lakunk közel egymáshoz, nem beszélünk egymással sokat, de volt már olyan, hogy egy hétig nem írt nekem és nagyon rosszul esett 3 évvel idòsebb nálam helyes és imádom a becézgetéseit. De van egy másik fiú akit most ismertem meg, elmondta már nekem, hogy nagyon tetszem neki, helyes de nem annyira, kedves, minden nap beszélünk, jó fej, MELYIK FIÚ VÁLASSZAM? (A KOROM LÉNYEGTELEN)
2014. dec. 2. 22:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
kupakojjatok
2014. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Nem kell olvasni,nem kell válaszolni ha nem tetszik

cdak szerettem volna egy tanácsot kérni,hogy ti a helyemben melyik fiút választanátok

már az elején megkértelek titeket,hogy ne oltogassatok

2014. dec. 2. 22:11
 13/30 magic csajszi ***** válasza:
Valami rosszat mondtam? 9#
2014. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Ebbol, h szurted le, ribizli te szerencstlen? :D

Am a masodik. Utalom az ilyen lagymatag kapcsolatokst amik csak azert vannak,h elmondhasd,h nem vagy szingli.

2014. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Istenem, milyen gyerekes vagy XDDD egyikkel se lesz hosszú távú kapcsolatod gazdagodj :) válasszad a könyvet, inkább tanulj, nagyon nem vagy érett a pasizásra xD

25/F

2014. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
honnan gondolod azt,hogy 13 éves vagyok?
2014. dec. 2. 22:14
 17/30 anonim ***** válasza:

figyelj...egyiket se

ÉS EZ NEM OLTOGATÁs

2014. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
annak mondom aki csak annyit tudnmondani,hogy szerencsétlen
2014. dec. 2. 22:17
 19/30 anonim ***** válasza:
Nem való még neked a pasizás. Amúgy meg ha egyáltalán megfordult a fejedben, hogy elhagyd a párodat valami bizonytalanért, egyrészt ribizli vagy, másrészt buta, harmadrészt meg rohadtul nem szereted, és hagyd ott a picsbe.
2014. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
9#-t olvasd el ,ha annyira nem tudsz dönteni...
2014. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!