Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiút válasszam? NAGYON...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam? NAGYON KELL A SEGÍTSÉG! Inkább lányok segítsége kellene!

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval akinek Zoli a neve nem lakunk közel egymáshoz, nem beszélünk egymással sokat, de volt már olyan, hogy egy hétig nem írt nekem és nagyon rosszul esett 3 évvel idòsebb nálam helyes és imádom a becézgetéseit. De van egy másik fiú akit most ismertem meg, elmondta már nekem, hogy nagyon tetszem neki, helyes de nem annyira, kedves, minden nap beszélünk, jó fej, MELYIK FIÚ VÁLASSZAM? (A KOROM LÉNYEGTELEN)
2014. dec. 2. 22:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
egyiket se :)
2014. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
egyiket se
2014. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Elnézést a hibákért! :(

Kérlek ne oltogass mert csak tanácsot szeretnék kérni, nem pedig veszekedni jöttem!

2014. dec. 2. 22:06
 4/30 anonim ***** válasza:
41%
ez szánalmas :) és igazuk van,egyiket se
2014. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
ribizli
2014. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

:(:(:(

de amuúgy a második fiún nagyon járni szeretne velem

2014. dec. 2. 22:08
 7/30 anonim ***** válasza:
alapból szánalmas ...idegen emberektől várod el,hogy mondják meg neked ,kit válassz -.-
2014. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 magic csajszi ***** válasza:

Beszélj a barátoddal. Ha már nem vagytom elegek egy párkapcsolathoz,szakítsatok. Akkor ismerd meg a másik fiút. Leget, hogy össze illetek. :)

Sok sikert :)))

2014. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja, hogy 13 éves vagy és ahogy mondták előttem, egyiket se válaszd mert még nincs is miből választanod.

Úgy értem beszélgetsz 2 fiúval és azon kívül, hogy helyesek kb. nem köt hozzájuk semmi.

2014. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 magic csajszi ***** válasza:

Sorry elírtam.

*Lehet

2014. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!