Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiúnak ez miért ad boldogs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak ez miért ad boldogságot, hogy kihasználja a lányokat és csak szórakozik velük? Ezt meddig lehet így folytatni? Teljesen összetörtem

Figyelt kérdés
Miért ilyen érzéketlen?:( Nyár elején találkoztunk először,akkor még elhittem neki a dolgokat,mert nem ismertem."randizni" is elhívott,szóval olyan igazinak tűnt az egész...Idővel kiderült, hogy ő ilyen tipikus nagyképű,egoista,önmagát tökéletesnek tartó,csajozós, aki minden buliba mással van(vagy több lánnyal is egy este alatt)és komoly kapcsolatot egyáltalán nem akar.Összevissza összeállt lányokkal, de engem valamiért mindig újra és újra betalált..Féléven keresztül az összes buliba mindig odajött,smárolt velem..(még amikor teljesen józan volt egy buliba akkor is velem smárolt..) a szándékai egyértelműek voltak de én tartottam magam mert beleszerettem :( teljesen tönkretett..Igazából nem tudom,hogy a túl nagy magabiztossága mögött nem-e teljes bizonytalanság áll?valami gond biztosan van az ilyen emberrel nem???!..ez hogy minden héten más lányt próbál lefektetni:D és mindenkit csak átver..nagyon szép dolgokat mondd aztán kiderül hogy csak szexelni akar :)

2014. nov. 29. 16:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
6-os végem van.... :D Szerintem kb neki is ez az álláspontja mint a tied. Nagyon nagyon hasonlóak lehettek...(de én már féléve váratom akkor ez mi?! :D) Egyébként én így megértelek téged,viszont csak akkor van gáz,ha az egyik lány beléd szeret,komoly érzései lesznek az irányodba..(jelen esetben ugye itt én vagy ez az "áldozat"..) és akkor így szépen összetöröd a lány szívét ..(persze ez meg legyen a lány baja.) szóval, uristen elég undorító ez a viselkedés nem bírom :D :(
2014. nov. 29. 17:17
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Az ego miatt! Nincs annál felemelőbb, mámorítóbb, önbizalom növelőbb érzés mint amikor tudod h egy csaj megőrül érted és bármit megtehetsz vele, ő ugrik mindenre! Ez függőséget okoz és minél több lánynál át akarod élni majd ugyanezt az érzést.


Tudom h ez nem szép tény, de tény, ez így működik.

2014. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

11


Próbálsz úgy csinálni, mintha mi nem lennénk emberek. Így könnyebb, nem? Azt mondani hogy mi vagyunk a sátán, meg ilyenek. Mi nem vagyunk soha szomorúak, rossz kedvűek, nem lehet akár szerelmi bánatunk, csak simán érzéketlenek, lelketlenek, szeretni képtelenek vagyunk. Hát nem.


Ezt a hülyeséget meg sosem értettem, hogy mi van ha a lány belém szeret. Mi van? Mintha a szerelem világában csak a férfiak bántanák a nőket, úgy csinálsz. Én is voltam már szerelmes és nem kaptam meg lányokat, akiket nagyon akartam. Sőt, tudod milyen srácok kapják a legtöbb elutasítást számszerűen az életben? Az olyanok, mint én vagy a te szerelmed. Azért, mert mi szexelünk a legtöbbet, az azt is jelenti, hogy mi kezdeményezünk a legtöbb lánynál és hogy minket utasítanak el a legtöbbször. Mégis nem ide jövök sírni az oldalra, hogy milyen szemetek a nők, amiért elutasítanak. Vagy arról, hogy voltam már szerelmes, de nem kellettem a lánynak.


A fájdalom is épp úgy része az életnek, mint az öröm. Te meg menekülsz előle, mintha valami halálos vírus lenne. Fogadd el hogy a férfiaknak és a nőknek is vannak pofára esések az életben. Azért, mert sokszor két ember céljai nem egyeznek, nem egyformák. Néha belémszeret egy lány és én pedig szexelni akarok vele. Néha beleszeretek egy lányba és ő meg nem akar tőlem semmit. Fájdalom előfordul mindenkivel. El kell fogadni, hogy ezek az élet részei, mert az ilyen dolgokat nem lehet leszabályozni és nem lehet úgy csinálni, hogy mindig mindenki jól járjon.

2014. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12-es: Annyira így van ahogy írod!! :( És nála teljesen ez lehet...Ő azt gondolja magáról,hogy tökéletes,és minden lány oda van érte..és ez pont ezek miatt van .. ezek a kalandok éltetik..de hihetetlen, hogy akkor ez így neki elég is...? megkapja a figyelmet,testileg is kielégül,viszont az érzelmekkel mi lesz?! :) azok nincsenek neki..
2014. nov. 29. 17:26
 15/16 A kérdező kommentje:

13

Rendben,megértelek..

És akkor mivan hogy ha van egy lány aki így külsőre bejön neked,vonzódsz hozzá,csak le akarsz vele feküdni,de kiderül róla hogy szerelmes beléd?

2014. nov. 29. 17:39
 16/16 anonim ***** válasza:

Több lánnyal szexeltem eddig, mint ahány foga van egy egészséges embernek. Nem volt még olyan, hogy kiderült volna szex előtt, hogy szerelmes belém. Ilyen nem történik a valóságban, azt vettem észre. Azért nem, mert:

1. A lányok félénkek és ilyeneket nem mondanak ki csak úgy a szemembe.

2. Teljesen ismeretlen lányoknál szoktam kezdeményezni, szóval még olyan sincs, hogy egy közös barátunk mondja el hogy szerelmes belém.


A másik, amit már mondtam korábban. Ritka az olyan, hogy egyértelműen csak szexet akarok már az elejétől. Nyitott vagyok én bármire, ha később mondjuk beleszeretnék egy lányba, vagy ilyesmi. De van egy általános szabály:

Addig nem tudhatom mit akarok egy lánytól, amíg le nem feküdtem vele. Ha megtudnám egy lányról akivel randizom, hogy szerelmes belém, akkor ugyanazt csinálnám amit máskor. Lefeküdnék vele, aztán még pár hét találkozgatás után eldől, hogy én érzek-e iránta valamit vagy sem.

2014. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!