Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután elmúlik a szerelem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután elmúlik a szerelem egy kapcsolatban, azután is érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Hello bocsi ha kicsit értelmetlen a kérdés na szoval annyian írtátok itt már hogy kiszerettem belőle meg nem vagyok belé szerelmes (barátomba,barátnőmbe) és ezután nem is érdemes folytatni a kapcsolatot? hisz a szerelem egyszer ugyis elmúlik nem tart örökké akkor legtöbben mért szakitanak azért csak mert már nem érzik hogy szerelmesek? attól még ugyanúgy lehet tisztelni és szeretni a másikat és boldogan élni...
2008. aug. 15. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, és szerintem többször be lehet szeretni ugyanabba az emberbe.
2008. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hormonpezsdítő szerelem 2 év alatt elmúlik, ez biológia, van akinél picit tovább tart, van akinél kevesebb ideig. De a szerelem és a társ iránti vágy, szeretet megmarad. Van akiknek ez nem elég, azok tovább állnak.
2008. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagyok, 3,5 éve vagyok együtt a párommal. Már nem lángol úgy a szerelem, és van, hogy elbizonytalanodik az ember. De annyi minden tart össze minket, hogy nem lehetne egyszerűen azt mondani, hogy vége. Ott vannak az emlékek, a közösen eltöltött idő, a megbecsülés. Most végre összeköltözhetünk, még eggyel több szál fog majd össze bennünket. És boldogok vagyunk, imádjuk egymást, nem tudnánk meglenni a msáik nélkül. Ha szakítanánk, mintha a másik felemet tépnék ki belőlem.

Aki egyik pillanatról a másikra csak úgy hátat fordít egy kapcsolatnak, annak nem működött az a kapcsolat.

2008. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is újra meg újra bele lehet szeretni ugyanabba az emberbe, és fel lehet frissíteni a szerelmet. Azonban vannak olyan kapcsolatok, amelyeket nem érdems.

Amíg az ember fiatal addig igenis legyen szerelmes, majd egy 20 éves kapcsolatban elfogadhatjuk a szeretet tényét.

Petranova

2008. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én 4 honapja vagyok párkapcsolatba tökéletesen megvagyunk 18 éves vagyok barátnőm 17 csak félek attol,hogy mivan ha kiszeretünk egymásból? bár szerintem erre kicsi az esély, de kiváncsi vagyok mit hoz a jövő 1-2 év mulva...hisz tul sokan vannak igy evvel hogy ha már nem szerelmesek otthadják a másikat...
2008. aug. 15. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Ohh, nektek még tök jó, ilyenkor lángol a szerelem. Szerintem most még ne azon agyalj, hogy mi lesz később, csak élvezd a jelent!:)

Nyugi, én lassan 2 és fél éve vagyok együtt a kedvesemm, és nagggyon szerelmesek vagyunk egymásba. Ismerjük egymást teljes egészében, teljesen kiegészítjük egymást.

Sok sikert nektek!

Petranova

2008. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hm...érdekes dolog ez...szerintem ember függő.Van aki tényleg nem tud hátat fordítani csak úgy két évnek vagy akár 10-20-nak.Viszont akinek heves,lángoló természete van és meglát valaki mást akibe talán szerelmes lehet,az bizony szívfájdalom nélkül hagy maga után mindent!!
2008. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az "elmúlik a szerelem" és a "kiszeretünk egymásból" két külön fogalom. az elsőnél megmarad a kölcsönös szeretet, tisztelet. amig ez nem történik meg, szerintem addig nem érdemes házasságon gondolkozni. a másik esetben pedig elhidegültök egymástól, ekkor szakitani kell. szerintem :D
2008. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!