Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg még a legcsúnyább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg még a legcsúnyább, legfélénkebb srácból is profi csajozógép és nők bálványa lehet ezzel a Mex féle PUA Egyetemmel?

Figyelt kérdés

Vagy ez is csak egy átverés?

Valahogy túl nagy szavakat ír, reális ez? Ez kb csoda lenne


2014. nov. 23. 14:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
leírtam, hogy egy ebook. A címe ne tévesszen meg
2014. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Olvass bele a szakirodalmukba! Egyrészt nagyrészt az önfejlesztésre épít. Azt meg tudod oldani egyedül, otthon is, de olcsóbban az, biztos. Másrészt technikákat, rutinokat tanít. Nem tudom mennyire mehet rá erre az ember természetes viselkedése.


Amit #10 írt, hogy "valakinek új frizurát, divatosabb ruhákat esetleg az edzést ajánlották, ami megint pénz" A frizurát egy jobb fodrász is megcsinálja, ruhákat venni elmehetsz egy jobb ízlésű baráttal esetleg női rokonnal. A sport meg... jógázni pl. otthon is tudsz, attól is egészségesebb leszel, endorfin is ugyanúgy felszabadul közben, mintha a konditeremben emelgetnéd a súlyokat (max. egy darabig olyan izmaid is izomlázasak lesznek, amelyekről azt se tudtad, hogy léteznek :P).

2014. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

aha... és akkor most ezt komolyan gondolja, hogy fizessek óránként 20 000 Ft-ot hogy hajstílus és öltözködési tanácsokat adjon nekem és buzdítson arra hogy sportoljak?... na ne már! Egy személyiségfejlesztő könyvet meg ingyen is le lehet tölteni bárhonnan...


oké, meggyőztetek h ez egy szarság :D

2014. nov. 24. 12:21
 14/16 anonim ***** válasza:

Összeszedett tudást adnak de nekem van egy jó haverom aki full profi,ugyanezt csinálta sokkal olcsóbban és jobban ráadásul,átalakitott teljesen kivűl belül.

Igen nagyon nagyon nagyon sok pénz,de megérte és megéri a mai napig,én már kb. nem akarok hülyeséget irni de már elköltöttem magamra egy év alatt összesen 1,5Milliót minimum.

-Vadi új ruhák

-két hetente fodrász

-Szolárium

-Pszichológus is járt hozzám

-edzés mellé diéta,napi 6-szori kajálás plusz tápkiegek

-belső játék fejlesztése videókkal könyvekkel

-Hétvégente bulizás,ott ismerkedés

-edzéseim keményebbek kardió,plusz sok hasazás


Tehát igen ha egy sikeres vonzó pasi akarsz lenni önfejlesztés,edzés,életstilus fejlesztés,edzés,és igen fejleszd anyagi helyzetedet is.


A haverom segit neked hogyan legyél egy vonzó sikeres férfi aki tényleg férfi,sokkal jobb mint a Mex,mert ő nem effektive csak csahozni tanit hanem amit csinál az ennek a végterméke,hogy jól dumálsz,kiállsz magadért,fejlődsz,és ezt arra használod ha minnél több nőt akarsz akkor arra,ha barátnőt akarsz akkor arra.

Vagy egy zsiros álláshoz is nagyon jó,én hetente mondom le már az állás megkereséseket,mert van már egy nagyon komoly.

2014. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
csahozni helyett csajozni akart lenni.
2014. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján elég ostoba vagy ahhoz, hogy valóságsón nevelkedett ostobenkó k kat felszedj.
2015. febr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!