Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje kb. 1éve nem vagyok szerelmes a barátomba, már szeretnék véget vetni ennek a több mint 6 éve tartó kapcsolatnak, de nem tudom hogyan kezdejek hozzá.Arra gondoltam, hogy ez átmeneti dolog de nem sajnos ez már végleges, rá kellett jönnöm.Nem érzem igazán jól vele mint az elején, a szex sem a régi és a teljesen ellaposodott már a kapcsolatunk, már próbáltam felrázni de ennek ellenére, nem tüzelt fel a dolog.Ráadásul megismertem az igaz énjét ami nem tetszene ha együtt kellen élni vele.Nem egyezünk.Egyszerűen kiszerettem belőle és leszeretném zárni amint csak lehet.Ő nem tudom, hogy mennyire szeret, de azt látom ragaszkodik nagyon hozzám.Néha rá is kérdez, hogy miért viselkedek furán.Mi a véleményetek, tapasztaltak írjatok!!
2008. aug. 14. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szakítottam senkivel. Azt tudom hogy ha szakítanak velem elvárom, hogy nyiltan a szemembe mondják el miért! A sablon szövehgeket "hogy nem a te hibád, Veled minden rendben van csak én vagyok a hibás" kerüld szerintem. Mondd el neki hogy már nem szereted, azt is hogy próbáltadmenteni de nem sikerült. Talán megérti, de lehet az is hogy nagyon mérges lesz. De remélem nem lesz belőle gond! És sajnálom, hogy ez lett a vége!
2008. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Hat év után sem vagy képes vele ilyen komoly dolgokról beszélni?

Pedig csak ennyi lenne a lényeg: leülni vele és elmondani, amit most itt leírtál. Ne velünk beszéld meg ezt a dolgot, ez a ti kapcsolatotok, nektek kell kezdeni vele valamit.

2008. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
6 év után nehezebb szakítani mint 6 nap után... De az őszinteség ilyenkor elvárható. Mondd el neki hogy mi a helyzet, persze ne kegyetlen őszinteséggel, csak finoman. Ha megérti, megérti. Ha nem, akkor had' ne aposztrofáljam.
2008. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én többször is szakítottam ugyanazzal a sráccal. Mikor szemébe mondtam h vége lesz köztünk, elkezdett sírni és én megsajnáltam őt, adtam neki még egy esélyt, amit utána meg is bántam,naiv voltam. Nos, ez többször eljátszódott nálunk. Fenyegetett, zsarolt, ha elhagyom akkor ezt és ezt megteszi és féltem tőle, mert ismertem hogy lépes lenne rá. De egy nap vettem egy mély levegőt, átgondoltam az egészet hogy akármit csinál, nem sajnálom meg, ha sír, nem vígasztalom. És így vége lett. Persze próbálkozott még nálam, de én passzív voltam, és vette a lapot. Be is látta később hogy jobb lett így.

Nos, csak annyit akartam ezzel elmondani, hogy akármit csinál, te se sajnáld meg! Ha sír, hadd sírjon, te légy távolságtartó vele és hűvös! És igen, igaza van az előttem szókónak, őszintén mondd a szemébe és az igazságot. Ne húzd el nagyon a szakítást, és ne kezdjetek el nosztalgiázni, mert úgy nehéz elválnotok.

De értelmes lánynak tűnsz, fog ez menni!:) sok sikert, én drukkolok neked!:)

2008. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi elöttem szóló, a tanácsot így könnyű elmondani, de ha elé állnék, látnám előre magamba a reakcióját.Előszőr mérhetetlen fájdalom, majd düh és lehet sírás.Tudom ez nem számít és elkerülhetetlen de nehéz lezárni egy ilyen hosszú kapcsolatot egyik percről a másikra.
2008. aug. 14. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

miért nyilvános helyen?

egy 6 éves kapcsolat nem ér annyit, hogy személyesen beszéljék át a gondokat majd vessenek neki véget?!

2008. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5hónapos kapcsolatom van és nálam mga párom nem adja meg at a törödést amit szeretnék(csak 5nap után keres ha elmegy 2 hétre nyaralni, veszekszünk,uténa 2napig "lohol" utánam,aztén megin kezdődik előről,hogy késik, stb) és nekem is nagyon nehéz lesz a szakítás és ha hazaért akkor lelülünk egy csendes helyre és meg beszélem vele az egészet, én is adtam már több esélyt, de nem hatott, és mindig ígér valamit de nem tartja be,amikor a vesztét érzi csak akkor rohan utánam :S Szóval szakítani fogok, elmesélem neki mit miért és meddig, és hogy jobb ha vége,de ezután is beszélhetünk,jöhet hozzá tanácsért meg sétálni is mehetünk,de kapcsolatot már nem szeretnék :) Hajrá !!! :)
2008. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!