Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15 éves fiu vagyok karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves fiu vagyok karácsonykor megismertem egy 15 éves roma lányt és beleszerettem de az érzelem kölcsönös, és én úgy érzem hogy ő az igazi akire vártam életemben de viszont a szüleim ellenzik mit tudnák tenni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 21:11
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

előző vagyok..

jah és még annyit hogy igen, vannak rendes cigányok is pl 1000cigányból 3darab... ami normális...

az iskolázottságukat tekintve, pedig uuuuhh..... ne is hozzuk fel!

Általános 18éves korukig... ezt tudják végigbukdácsolják az általánost, és mennek élősködni az államon és főleg RAJTUNK!!

EMBEREK NYISSÁTOK MÁR KI A SZEMETEKET KÖNYÖRGÖM!!!!

egyébként ajánlom ezt a zenét akit még most sem győztem meg:

"Fankadeli-Magyar rendőr"

politikusoknak ajánlanám első sorban!

2010. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

tisztelt előző!

mindenben egyetértek veled csak a zenével nem!

Fankadeli nem ember és nem is álat! saját magának az árnyéka aki tud beszélni zene alatt. reklámfogás az egész mber.. Ennyi

2010. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
lehet hogy igazad van de pici igazság van benne mindegy ettől eltekintve utálom ugyan úgy a c.igányokat:@@@@
2010. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

előbb,utóbb mindenkinek eljön egy olyan kapcsolata,amit a szülei/rokonai/barátai elleneznek,csakhogy a döntés nem rajtuk áll hanem rajtad

elég nagy vagy már ahhoz,hogy szembe szállj bárkivel,de mielőtt megtennéd jól gondold meg,hogy ez a lány megér-e neked ennyit és hogy nem fogod-e ezt megbánni később,hogy őt választottad a szüleiddel szemben

2012. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Megtanulni helyesen írni?
2013. márc. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!