Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15 éves fiu vagyok karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves fiu vagyok karácsonykor megismertem egy 15 éves roma lányt és beleszerettem de az érzelem kölcsönös, és én úgy érzem hogy ő az igazi akire vártam életemben de viszont a szüleim ellenzik mit tudnák tenni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 21:11
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
ez mit is jelent?az ördög verje meg a családjukat?
2010. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Nem ellenkezőleg 'Az Isten Áldja Meg a Családjukat"
2010. jan. 26. 22:03
 33/55 anonim ***** válasza:
58%
tudod ennek kb. annyi értelme van mikor a disznó röfög
2010. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Erre nemvagyok kiváncs mármint az ilyesmiféle emberekre mint te:S
2010. jan. 26. 22:09
 35/55 anonim ***** válasza:
12%

Most milyen választ vártál?

Te is tudod miért ilyen érzelmeket váltanak ki a cigányok!

Ne játsszuk meg a hülyét.

Mit tehetsz? Jóformán semmi racionálisat. Várjatok, szép lassan elfogadhatják, vagy szép lassan te is rájöhetsz, amikor elmultak az első lángolások, hogy erre van-e szükséged.

Fiatal vagy, élj még! Ráérsz 25-30 évesen elkötelezni magad.

Minek szöknétek meg? Hogy csövezzetek, vagy össze kalapáljatok egy újabb reménytelen sorsú gyereket?

A szegénységre rá fog menni mindkettőtök jövője.

2010. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
50%
ÉN is csak azt tudom tanácsolni amit az 5. kommentelő, szökjetek meg külföldre, és ha lehet az összes többi cigányt is vigyétek magatokkal. Köszi=)
2010. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
58%

"ő az igazi akire vártam életemben"


Igen? Mind a kemény 15 évedben? 3 évesen már rágtad a körmöd a sok várakozásban, nem? pffffffff....látszik cigányok vagytok :D

2010. jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Az itt válaszolók átlagéletkora el sem éri a 14 évet.
2010. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
7%

Naja igazad van vedd el inkább 15évesen, húzzatok ki külföldre, és csináljatok mondjuk Romániába még vagy 30-35 gyereket mert olyan népség vagytok....

Alja szemét cigány népség!!!!

Én tuti a jobb oldalra szavazok, a jobbik megnyeri, és visszajön a magyar gárda akkor f@szoltok!!

HITLER CSINÁLTA JÓL!!!

A CIGÁNYOKK@L ÉS A ZSIDÓKKAL IS EZT KELLENE CSINÁLNI:@:@:@

DÖGÖLJETEK G*CI CIG@NYOK!!!

2010. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

bocs előző vagyok elirtam!

csak a cigányokk@l kellene ezt csinálni

2010. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!