Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15 éves fiu vagyok karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves fiu vagyok karácsonykor megismertem egy 15 éves roma lányt és beleszerettem de az érzelem kölcsönös, és én úgy érzem hogy ő az igazi akire vártam életemben de viszont a szüleim ellenzik mit tudnák tenni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 21:11
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
12%
15 éves vagy.. még nem késő az öngyilkosság, hogy szebbé tedd a világot! ajánlom először a csajjal végezz majd magaddal
2010. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
12%

lőjétek egymást fejbe nem kelletek magyarországnak.

azt majd a csaj szétlopkodja a családod: D

2010. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
uramisten mennyi értelmes magyar ember van itt. gratulálok NAGY magyarok...büszkék lehettek az intelligencia szintetekre. semmivel sem vagytok különbek mint azok a romák akik lopnak vagy csalnak...sőt. isten mentsen tőletek... egy Magyar lány.
2010. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
15 éves vagy... szinte semmi élet tapasztalat.. tudom,majd most jönn erre az, hogy ez meg az is megtörtént velem... és a ma lányokat elnézve, azzal próbáljátok kifejezni magatokat, hogy hajatok olyam mint egy WC kefe... ezenkívül több színből áltok, mint egy szivárvány... én kérek elnézést, hogy vissza sírok egy tiszta világot.. vagy tudod mit.. akkor csak egy kontinenst, ahogy a fehér ember él. Ti is követhetnétek a példánkat... délutánonként nem csak számítógépezni kéne, hanem összeálni haverokkal és elmenni cigányt verni.. az én koromban ez volt a "legmenőbb" szórakozás... Hajrá növendékek és nem apuci kommunista nézetei után menni!
2010. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
sajnálom a gyerekkorod utolsó válaszoló....a szüleid szép munkát végeztek. gratu nekik. :)
2010. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
ne szép dolog szerintem bárkinek a szülejét is szidni.. az utólsó előti válaszólónak meg azt mondanám, hogy ő már akkor megtette azt a lépést amit mai napig nem képesek emberek...
2010. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem a ma 17:51-es válaszolóé. Ti meg csak rinyáljatok a gép elől, nyomik
2010. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
17.51 es vagyok :) köszi az elismerést:)de nem csak jó volt a dologban :) volt mikor minket kaptak el.. na de ezt félre tenni :)
2010. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
jézusom de sok fajgyűlölő egyén kockul erre nemhiába járok ide havonta max egyszer... mert egymás"elkapásával" mindent meg lehet oldani ugye emberek?? és akkor a végén az egész világ egy szééép,naaagy és békés hullahegy és vértócsa tetején fog ülni timeg örülhettek a fejeteknek:) szép álmokat
2010. jan. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Igen vértócsa, és bandaháború lesz mindenhol, és mindíg ha elszaporodnak a cigányok... Nézzétek meg... 20-30éve mennyi cigány volt, meg 60éve semmi cigány nem volt Magyarországon, de nem hogy Magyarországon, az egész világon...

Ezek a retkes ge*i dögöd elfoglalják Magyarországot... Utánna jön Románia, Szlovákia... Ezek olyan mint a dögvész csak terjed és terjed... Senki nem tudja őket megállítani!!

EGY MEGOLDÁS VAN!!! NYISSÁTOK MÁR KI A SZEMETEKET MOCSKOS POLITIKUSOK!!!

MÉG SEGÉLYCSOMAG???

MILLIÁRD MEG MILLIÁRD SOK FORINTOT OSZTUNK KI NEKIK SEGÉLYRE, AMIT EGY MAGYAR EMBER BETEGEN SEM KAPNA MEG!!! TISZTA FELESLEG!!!GONDOLJATOK BELE HÁNY ISKOLÁT MEG KÖZINTÉZMÉNYT TUDNÁNK FELHÚZNI BELŐLE???

EZ A BAJ B@SSZÁTOK MEG!! Milliárdokat kiosztunk segélyre!

Havonta egy család simán bezsebel 2-300ezer forintot! És még fel is vannak háborodva, hogy kevés a pénz, mikor egy normális Magyar családban 2gyerek max, és keresnek a szülők közösen max 140ezer forintot(túloztam)... Hát a

jó édes k*rva annyukat!

Ezek meg csinálnak 15-30gyereket??

Ismerek olyan cigány putrit, ahol 13gyerek van, egy 2009es BMW 745, és se kerítés, az udvar egyfolytában tiszta sár, és a házuk is egy romhalmaz!!

Autó, sok gyerek meg az ARANY ezek őrülnek meg érte!

Ennyi rolluk a véleményem!

Aki meg fajgyűlölőzik meg bunkózik, az próbáljon már meg élni közöttük kb 2órát ha bírna az illető, mert ellopják tölle a pénztárcáját, telefonját, ékszereit mindent!

EZEK AZ ÁLLATOK NEM EMBEREK!!!

DÖGÖLJÖN AZ ÖSSZES CIG@NY!!!

HITLER CSINÁLTA JÓL!!! FOLYTASSUK A MUNKÁSSÁGÁT, MÍG NEM KÉSŐ!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!