Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tesómnak van egy pasija és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tesómnak van egy pasija és már elegem van belőlük. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a tesómnak van egy barátja és egyfolytába itt van nálunk és itt ordibálnak met csikizi ,de már nem tom mit csinálnak .szerintetek elmondjam nekik v ne mert az bunkóság lenne ;
2010. jan. 26. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szólj nekik erélyesebben. Vagy legyél szemét és hallgass jó hangosan zenét...
2010. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
már én is gondoltam erre de akk leordítanak h halkítsak
2010. jan. 26. 20:12
 13/15 anonim ***** válasza:

találd fel magad:D

v keress te is vkit magadnak:D

am én is ismerek egy pontosan ugyan ilyen kishúgicát...de az olyan iszonyú rosszindulatú valaki, h ott nem is csodálom, h a nővére ezt csinálja a barátjávalxD(ez mondjuk nem ide tartozik)

vonulj be a szobádba, zárkózz be, hallgass zenét. ennyi:D

2010. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha zenét hallgatsz, leordítanak, hogy vedd lejjebb? Nekik van joguk zavarni téged a visításukkal, de neked nincs jogod hangosan zenét hallgatni? Hát én már rég lekevertem volna egyet-egyet mind a kettőnek. Állj a sarkadra! Ha zenét hallgatsz, és leszólnak, vágj vissza, hogy majd lehalkítod akkor, ha ők is csendben bírnak maradni!
2010. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Egyszer te is eljutsz idáig!

Majd akkor megérted.

És nem mindegy, hogy azért sikítozik mert jól érzi magát meg bohóckodnak, mint, hogy mondjuk akcióznak.


Örülj neki.


Amúgy meg miért fáj ha boldogok?

2010. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!