Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az idősebbek vonzanak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az idősebbek vonzanak?

Figyelt kérdés
Amióta vége lett az első kapcsolatomnak rájöttem hogy nekem az idősebb férfiak jönnek be (nem a pénzük miatt) egyszerűen tetszik a határozottságuk és a gondoskodásuk meg hogy nem olyanok mint az óvodások (mint az osztályom nagy része) . Egyszerűen annyira nem tartozom ebbe a korosztályba szerintem . Nem megyek inni minden hétvégén , nem beszélek csúnyán , nem teszek fel magamról csücsörítős képeket , szeretek olvasni , és mellesleg bunkó sem vagyok . 18/L
2014. nov. 1. 21:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Engem is leginkább a 10-15 évvel idősebbek vonzottak (vonzanak), 18 évesen volt egy korombeli, de az elég is volt. Most 29 évesen először megpróbáltam egy nemhogy velem egyidőst, hanem fiatalabbat, mert érettebbnek tűnt, de meg is jártam vele :/.

De voltak boldog kapcsolataim az idősebbekkel, nem bántam meg őket.

2014. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem meg csak egy kapcsolatom volt egy 1 evvel idősebb sraccal de hat persze mi lett a vége ...
2014. nov. 1. 22:15
 13/17 anonim ***** válasza:

Végülis megmagyaráztad magadnak is, hogy miért ők tetszenek. Érettebbek, ami neked jobban bejön. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Nem ártasz vele senkinek, azt meg sz4rd le, hogy ki mit gondol.

30F

2014. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Persze :) de egyébként amióta vége lett az elsőnek (2 éve ) azóta senkivel nem volt semmi es azt hiszem abból adódik hogy magam körül nem találok egy embert sem
2014. nov. 1. 22:18
 15/17 anonim ***** válasza:

Keresgélni kell. Itt a GYK tele van kanokkal. :)

Nincs olyan baráti társaság, amin keresztül megismerhetnél férfiakat?

2014. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon van hiszen még gimis vagyok és lefoglal az érettségi is . Talán gimi után ha úgyis megyek egyetemre .itt nincs is olyan társaságom ahol lennének nálam idősebbek
2014. nov. 1. 22:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Esetleg társkereső, de ahogy nézem, tele van gyökerekkel az is.
2014. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!